Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 22d. 15:15

V.Matačiūnaitė-Sunday Afternoon pristato rytietiškomis spalvomis tapytą dainą

Sunday Afternoon
Ignas Maldus nuotr. / Sunday Afternoon
Sunday Afternoon slapyvardžiu pasivadinusi žinoma Lietuvos dainininkė, muzikos kūrėja bei būsima diplomuota aktorė Vilija Matačiūnaitė pristato dar vieną naują-seną savo kūrinį „Part of Me“.

Jau dvejus metus Vilija studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultete aktorinį meną, o vasaras leidžia skaitydama, rinkdama bei kurdama medžiagą būsimiems spektakliams, repetuodama su „Æmotion Theatre“ grupe. Nors didžiąją laiko dalį atima teatro studijos, atlikėja toliau tęsia muzikinę veiklą ir stebina naujais skambesiais.

„Pristatomą kūrinį „Part of Me” sukūriau seniai, dar 2012 metais, vaikštinėdama žmonių spūsčių nusėtomis Londono gatvėmis, paskendusi tarpkultūrinėje ekstazėje, užliūliuota rytietiškų kvapų ir spalvų margumynų. Visa tai išgirsite dainoje: energija, didmiesčio monotonizmas ir ritmas, su kuriuo tiesiog plauki pasroviui,” – pasakoja Sunday Afternoon.

Dėl kokių priežasčių „Part of Me“ pasirodo būtent dabar – neaišku. Matyt, daina laukė savo laiko, vietos ir formos. Sunday Afternoon kartu su prodiuseriu Saxtone (Vitalijus Rodevičius) šiandien pristato ieškojimų rezultatą: jie vėl besimėgaudami eksperimentuoja ir tikisi rasti kelią į klausytojų dvasios gelmes, hipnotizuojančiais rytietiškais skambesiais.

Kaip teigia pati Sunday Afternoon, lėtai, bet užtikrintai renka būsimo albumo, kuriam jau turi pavadinimą, dainas.

VIDEO: Sunday Afternoon - Part of Me (FULL Extended)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

14:52
00:26
00:21

Esports namai

Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką