Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 15d. 12:20

Vaido Baumilos koncerte – lyriškos dainos ir aistringi „Yvos“ šokiai

Vaidas Baumila gegužės 14-osios vakarą koncertavo sostinės muzikos klube „Tamsta“.
BFL/Tomo Lukšio nuotr. / Vaidas Baumila gegužės 14-osios vakarą koncertavo sostinės muzikos klube „Tamsta“.

Vaido Baumilos gerbėjai šeštadienio vakarą rinkosi sostinės muzikos klube „Tamsta“ – čia vyko akustinis dainininko koncertas. Nors tuo pačiu metu per televiziją buvo transliuojamas populiaraus tarptautinio dainų konkurso „Eurovizija“ finalinis renginys, klube klausytojų netrūko.

Specialiai dėl koncerto Vaidas Baumila į Lietuvą atvyko iš Didžiosios Britanijos. Šioje šalyje muzikinio teatro specialybę studijuojantis dainininkas klubo „Tamsta“ scenoje gyvai atliko tiek klausytojų pamėgtus savo kūrinius, tiek populiarias kitų autorių dainas. Dainininko sukurta vakaro atmosfera žavėjo nuoširdumu ir jaukumu, o išmoninga improvizacija neleido suabejoti atlikėjo tobulėjimu muzikinėje srityje.

Nuskambėję lyriniai kūriniai virpino jautriausias sielos stygas, o atliktos nuotaikingos dainos įsuko į šokių sūkurį kone visus į klubą susirinkusius klausytojus. Pertraukėlių tarp dainų metu dainininkas bendravo su publika, šmaikštavo, dalinosi mintimis apie muzikines aktualijas – „Eurovizijos“ konkursą.

Tarp žiūrovų – ir žinomi veidai

Į koncertą atvyko ne tik ištikimi dainininko gerbėjai, bet ir artimi draugai bei žinomi Lietuvos pramogų pasaulio atstovai. Tarp žiūrovų buvo galima išvysti Vaido brolį, grupės „Kastaneda“ narį Donatą Baumilą, Aistę Paškevičiūtę, Danielių Polskį-Gabbaną, grupės „Yva“ merginas Kristiną Ivanovą, Ievą Stasiulevičiūtę bei Gintarę Valaitytę. Pastarosios buvo itin gerai nusiteikusios. Vaido pasirodymus jos pasitiko ovacijomis bei siautulingais šokiais, prikausčiusiais susirinkusiųjų dėmesį.

BFL/Tomo Lukaio nuotr./Vaidas Baumila gegužės 14-osios vakarą koncertavo sostinės muzikos klube Tamsta.
BFL/Tomo Lukšio nuotr./Vaidas Baumila muzikos klube „Tamsta“.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką