Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vakarėlis „Open for more“: Roberto Kalinkino scenografijos iššūkiai muzikantams ir atradimai žiūrovams

Vakarėlio akimirka
Gretos Bernotaitės nuotr. / Vakarėlio akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį šokių salionas „Studio 9“ tapo naujų iššūkių ir atradimų vieta tiek muzikantams, tiek susirinkusiems stilingiems renginio svečiams, kurių tarpe netruko žinomų veidų. Kūrėjo R. Kalinkino užmanymas – pastatyti sceną klubo viduryje ir aplink ją suformuoti amfiteatrą žiūrovams – atvėrė galimybes būti šalia atlikėjų itin arti ir šokti aplink juos iš visų pusių.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vakarėlis “Open For More” – tai naujas startas naujoms atradimams ir patirtims. Jomis dalinasi renginio metu koncertavęs elektroninės muzikos duetas “Golden Parazyth”: “Scena buvo pastatyta taip, kad aplink mus turėjo būti žmonės. Todėl nusprendėme groti vienas prieš kitą. Kaip kokie įsimylėjėliai. Labai patiko. Darėme tai pirmą kartą. Labai gera patirtis, nes galėjome gerai jausti ir suprasti vienas kitą. Nuo šiol stengsimės kuo daugiau taip koncertuoti”.

Justinas Jarutis, “The Sneekers” vokalistas, tik nulipęs nuo scenos kalbėjo, jog jam tai irgi buvo visiškai nauji potyriai, kuriuos jau seniai norėjo pajusti stebėdamas “MTV Unplugged” specialiai rengiamus gyvos akustinės muzikos šou, kuomet žiūrovai studijoje yra labai arti muzikantų. “Viskas buvo taip intymu ir artima. Stovėti ant scenos, kuri yra iš visų pusių apsupta šokančiais žiūrovais – nepakartojamas jausmas”, - sakė.

R. Kalinkino kurta scenografija visiškai pakeitė tradicinę saliono “Studio 9” erdvę. “Norėjau, kad šią erdvę renginio svečiai atrastų iš naujo. Tam specialiai apjungėme visas erdves: klubą, lodžiją ir terasą. Stengėmės lauką paversti vidumi, su jaukiu apšvietimu, baldais, augalais. Specialiai tam buvo panaudota per šimtas gaubtų lemputėms, aštuonis šimtai dėžių, per tris tūkstančius buteliukų ir net atgabentas žalias multis iš Malaizijos”, – atskleidė netradiciniais scenografiniais sprendimais garsėjantis kūrėjas.

Renginio metu įvyko ir  “The Sneekers” muzikinio kūrinio “Green City Lights (Open For More)” versijos debiutas. Naujas vasaros hitas buvo itin šiltai priimtas stilingos renginio publikos, kuriems daugiau muzikinių naujovių pateikė ir grupė “Golden Parazyth”. Jų pasirodymo metu nuskambėjo daug naujų ir dar negirdėtų kūrinių, kuriuos muzikantai sukaupė per kelis metus ir dar nebuvo groję.

Gretos Bernotaitės nuotr./Justinas Jarutis
Gretos Bernotaitės nuotr./Justinas Jarutis

“Mes jau pasiruošę vasarai ir jos metu vykstantiems festivaliams. Ši programa – tai ne tik kvietimas atrasti naujus mūsų muzikos skambesius, tai vasaros šauklys”, – sako Lietuvos festivalių pažibos, dueatas “Golden Parazyth”.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką