Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 17, 11:36

Vasara visoms Ingutėms bus ypatinga: A.Oleinikas pristato meile alsuojančią dainą

Artėjanti vasara dosni jei ne geru oru, tai karčiu alsuojančiomis dainomis, kurias atlikėjai ruošia kartais ne vienerius metus. Taip dienos šviesą išvydo ilgai brandinta daina „Ingutė“, kuriai muziką ir žodžius parašė realybės šou „Kelias į žvaigždes – 3“ bei „Mes – vieno kraujo“ nugalėtojas Anatolijus Oleinikas.
Anatolijus Oleinikas
Anatolijus Oleinikas / Asmeninio archyvo nuotr.

„Dainą rašiau savo žmonai, su kuria sieja toks ypatingas ir stiprus ryšys, kad užtenka nematyti kurį laiką ir pasiilgsti taip, kad gimsta dainos“, – šypsosi dainos autorius. Dainos žodžiai – paprasti ir artimi kiekvienam mylinčiam žmogui, o ritmą „paskanina“ ispaniškos gitaros melodijos.

„Už ispaniškos melodijos gitarai sukūrimą esu dėkingas savo draugui bei kolegai Viačeslavui Klimaševskiui, o gitaros virtuozui Tomui Varnagiriui – už fantastiškai ir profesionaliai išpildytas Viačeslavo muzikines idėjas“, – dėkoja Anatolijus. Ypatingas dėkui skrieja ir aranžuotės autoriui Arvydui Martinėnui – Vudžiui.

VIDEO: Anatolijus - Ingute (Official Lyric video)

„Vos tik gimė mintis parašyti tokią dainą, išsyk pagalvojau, kad būtent Vudžio reikia, kad mintis taptų kūnu. Tiesą sakant, kreipiausi į jį pirmą kartą po išsiskyrimo su grupe „DAR“ ir esu labai laimingas, matydamas, kad muzika sujungia kažkada buvusius draugus, užglaisto visus nesutarimus ir taip gimsta bendras gražus darbas“, – atvirauja Anatolijus.

Na, o kaip šią dainą įvertino Anatolijaus žmona, dainos herojė Ingutė? „Išgirdusi galutinį dainos variantą, ji sakė, kad tai bus visų Ingučių šią vasarą klausomiausias kūrinys“, – šypsosi atlikėjas ir kviečia pasiklausyti vasara ir meile alsuojančios dainos!

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką