Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vasarį Lietuvoje gastroliuos Rusijos estrados princesė Kristina Orbakaitė

Kristina Orbakaitė
„Makroconcert“ nuotr. / Kristina Orbakaitė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kitų metų vasario mėnesį Lietuvoje viešės Kristina Orbakaitė, teigiama koncertinės agentūros „Makroconcert“ pranešime spaudai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šiuolaikinės rusų estrados žvaigždė, teatro ir kino aktorė Kristina Orbakaitė gimė garsioje artistų šeimoje. Nuo jaunų dienų Kristinos talentus puoselėjo žinomas cirko artistas Mykolas Orbakas, tačiau už pasirinktą dainininkės kelią Kristina labiausiai dėkoti turėtų savo motinai – gyvai populiariosios kultūros legendai Alai Pugačiovai. Iš savo mamos Kristina paveldėjo ne tik meilę dainavimui, bet ir absoliučią klausą.

Pasinėrusi į muziką, Kristina Orbakaitė nepamiršo ir kino. Dainininkę dažnai kvietė filmuotis, todėl netrukus ji vaidino filmuose „Vivat, Gardemariny!“, „Gardemariny 3“, „Blagotvoritelniy Bal“, „Limita“ ir kituose.

Kristinos Orbakaitės debiutas įvyko 1982 m. populiarioje rusų televizijos laidoje „Utrenniaja Pochta“, kur dainininkė atliko dainą „Pust Govoriat“. Netrukus jauną atlikėją pastebėjo režisierius Rolanas Bykovas, pakvietęs ją vaidinti garsiame savo filme „Chuhelo“, kuriame Kristina atliko pagrindinį vaidmenį.

Tikrąją solo dainininkės karjerą Kristina Orbakaitė pradėjo 1992 m. Sėkmingai sudalyvavusi šventiniuose Alos Pugačiovos koncertuose „Kalėdiniai susitikimai“, dainininkė išleido debiutinį albumą „Vernost“. Vėliau buvo įrašyti Kristinos Orbakaitės solo albumai „0 Chasov 0 Minut“, „Ty“, „Mai“ ir geriausių dainų rinkiniai „Toi Zhenshine, Kotoraja...“, „The Best“ ir kiti.

Pasinėrusi į muziką, Kristina Orbakaitė nepamiršo ir kino. Dainininkę dažnai kvietė filmuotis, todėl netrukus ji vaidino filmuose „Vivat, Gardemariny!“, „Gardemariny 3“, „Blagotvoritelniy Bal“, „Limita“ ir kituose.

Nuo 1995 m. Kristina Orbakaitė koncertuoja su savo grupe, kuri pradžioje vadinosi „Chuhelo“, tačiau dabar žinoma kaip „Limita Ekstrim“.

„Rusijos estrados princesė“, – taip dainininkė buvo pristatyta 2000 m. Monte Karlo mieste vykusioje „World Music Awards“ ceremonijoje. Jos metu Kristina Orbakaitė gavo apdovanojimą kaip viena populiariausių dainininkių Rusijoje.

Rusijos estrados žvaigždė surengs net keturis koncertus: vasario 15 d. „Pramogų arenoje“ Vilniuje, vasario 17 d. Kauno sporto halėje, vasario 18 d. „Cido arenoje“ Panevėžyje ir vasario 19 d. „Šiaulių arenoje“ Šiauliuose.

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką