Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 17d. 15:10

Vasario 16-ąją grupė „Biplan“ atšventė Vokietijoje: kartu paminėjo ir dar vieną svarbią sukaktį

Grupė „Biplan“ Hiutenfelde
Asmeninio albumo nuotr. / Grupė „Biplan“ Hiutenfelde

Lietuvos valstybės atkūrimo šventę vilniečiai rokeriai „Biplan“ sutiko netradiciškai. Grupė priėmė Vokietijos lietuvių bendruomenės kvietimą praėjusį savaitgalį kartu paminėti Lietuvos valstybingumo sukaktį Hiutenfelde, kur įsikūrusi garsioji Vasario 16-osios gimnazija. 1950 metais įsteigta mokykla šiemet taip pat mini 70-ąsias įkūrimo metines, taigi „Biplan“ koncerte mokyklos ir lietuvių bendruomenės nariai turėjo net dvi svarbias progas švęsti.

„Mums labai gera koncertuoti pas lietuvius užsienyje. Kad ir kur begyventų, lietuviai išsiilgę lietuviškos muzikos, o mes – jų, tad ryšys su publika – visada ypatingas. Didžiulė garbė, kad lietuviai mus kviečia kartu paminėti Lietuvos valstybines šventes.

Asmeninio albumo nuotr./Grupė „Biplan“ Hiutenfelde
Asmeninio albumo nuotr./Grupė „Biplan“ Hiutenfelde

Didžiuojamės, kad galėjome prisidėti ir prie Vasario 16-osios gimnazijos jubiliejaus šventimo – mokyklos, kuri išugdė ir nemažai Lietuvoje gerai žinomų muzikantų ir gerų mūsų draugų“, – džiaugiasi grupės nariai Maksas Melmanas ir Olegas Aleksejevas.

Šiuo metu Vasario 16-osios gimnazijoje mokosi 77 moksleiviai. Gimnazijoje yra mokęsi daug Lietuvoje gerai žinomų žmonių, tarp jų ir mūsų muzikos pasaulio atstovų – grupės „Skamp“ nariai Viktoras Diawara ir Vilius Alesius, muzikos vadybininkas Justas Čekuolis.

Biplan ir Karina | Iš taško A – 2020:

VIDEO: Biplan ir Karina | Iš taško A - 2020

Netrukus „Biplan“ aplankys ir dar vieną Lietuvos valstybinę sukaktį mininčius tautiečius Jungtinėje Karalystėje. Kovo 21 dieną grupė koncertuos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventėje Portsmute ir kartu su Anglijos lietuviais paminės 30-ąsias mūsų šalies atkūrimo metines.

Asmeninio albumo nuotr./Grupė „Biplan“ Hiutenfelde
Asmeninio albumo nuotr./Grupė „Biplan“ Hiutenfelde

Grįžę iš Jungtinės Karalystės biplanai Lietuvoje pristatys jau visiškai naują, ilgai brandintą muzikinę programą ture „Džiaze tik merginos“. Prie šių koncertų prisijungs ir žavioji dainininkė Karina Krysko, kuri savo šilkinį balsą padovanos garsiausioms „Biplan“ melodijoms ir su grupe atliks didžiąją programos dalį.

Biplan | Vakar (gyvai):

VIDEO: Biplan | Vakar (gyvai)

„Džiaze tik merginos“ ture biplanai nustebins visiškai nauju džiazo prieskonių, švelnaus akustinio garso bei svingo ir lindyhopo motyvų paskanintu skambesiu. Naujai aranžuoti žymiausi grupės hitai „Ketvirtadienis, „Labas rytas“, „Amore“, „Kino filmai“, „Šypsenos“, „Kapitonai“, „O mes prie jūros“ ir daugelis kitų nustebins ir nuskambės ypač muzikaliai.

Su išskirtiniais „Džiaze tik merginos“ pasirodymais „Biplan“ ir Karina aplankys šešis Lietuvos miestus. Turas prasidės kovo 27 dieną Kaune, „Renginių oazėje“. Kovo 28 dieną „Biplan“ ir Karina pasirodys Druskininkuose, muzikiniame klube „Kolonada“, balandžio 3 dieną Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, balandžio 4 dieną – Alytuje, Alytaus teatre, bei balandžio 11 dieną – Palangoje, Palangos koncertų salėje. Turą vilniečiai užbaigs balandžio 18 dieną pasirodymu Šiauliuose, koncertų salėje „Saulė“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

01:06
25:14
29:28

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką