Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 27d. 10:34

Vasaros pabaigą nulydės rokenrolo garsai Palūšėje

Palūšės valtinė
Dovydo Cicėno nuotr. / Palūšės valtinė
Skaičiuodami paskutinės vasaros dienas ir saulės spindulius, jau galima pradėti šildytis prisiminimais, o jų, bent jau Palūšėje esančioje kūrybinėje erdvėje „Palūšės Valtinė“ buvo galima prikaupti labai daug, rašoma pranešime spaudai.

Šią vasarą, ypatingo gamtos grožio kampelyje esančioje „Palūšės Valtinėje“ vėl rezidavo muzikos festivalis „Galapagai“, po kurio vėliava čia įvyko daugybė festivalinių koncertų, o šį šeštadienį festivalio prodiuseris ir pats lipa į sceną ir su savo grupe „AC/DC Tribute.lt“ driokstels tikrą rokenrolo kupiną koncertą!

„AC/DC tribute.lt“ ne kartą grojo įvairiuose festivaliuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, kaskart pateikdami išskirtinės energijos pliūpsnį. Įdomu tai, kad šios stilistikos koncertais vasaros palydėtuvės Palūšėje sutinkamos jau trečiąjį kartą. 2019 metais Lūšių ežero krante muzikos prodiuseris bei muzikantas Algirdas Barniškis-Blėka rengė koncertą kartu su Viktoru Diawara, praėjusios vasaros pabaigoje Ignalinos rajono žmonėms bei turistams iš visos Lietuvos buvo pristatytos akustinės žymiosios australų grupės dainų variacijos, o šįkart „Palūšės Valtinės“ scenoje pasirodys visi „AC/DC Tribute.lt“ kolektyvo nariai.

Mildos Kiminiūtės nuotr./Algirdas Barniškis-Blėka
Mildos Kiminiūtės nuotr./Algirdas Barniškis-Blėka

„Visa vasara buvo tikrai įspūdinga! Nors šiais metais neturėjom didžiųjų savo festivalių, tačiau esame pripratę gyventi festivaliniu ritmu, todėl be muzikos ėmėmės ir dar įvairesnių veiklų, kurios vis tiek vienaip ar kitaip susijusios su kultūra ir žmonėmis. Palūšėje įkūrėm maisto bei apgyvendinimo vietą „Palūšės kopa“, kurioje tikimės sulauksim tiek muziką ir festivalius mėgstančių žmonių, tiek ramybės kampelio ieškančių.

Aido Labučio nuotr./Saulėlydžiai Palūšės Valtinėje
Aido Labučio nuotr./Saulėlydžiai Palūšės Valtinėje

Veiklos nuo Lūšių ežero pakrantės Valtinėje išsiplėtė ir tai labai smagu. O šį šeštadienį į rankas vėl teks paimti ir gitarą ir prisiminti tikrus rokenrolo akordus, tikiu, kad tai vėl bus vienas jaukiausių, šilčiausių ir „nuraučiausių“ koncertų Valtinėje!“, – pasakoja Algirdas.

Vasaros sezonas skaičiuoja paskutines dienas, tačiau veiklų Ignalinos rajone esančiame įspūdingame gamtos kampelyje netruks ir rudenį, čia ir toliau skambės muzika, vyks muzikinės dirbtuvės ir kitos kultūrinės veiklos.

Rugpjūčio 28 dieną organizatoriai kviečia palydėti vasarą kartu vienoje įspūdingiausių saulėlydžių vietoje, Lūšių ežero pakrantėje!

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Temos: 2 Muzika Rokenrolas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

00:53
02:40
01:06:56

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką