Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 24, 11:16

Vieninteliame Justino Jaručio vasaros koncerte Palangoje – premjeros ir hitai

Vienas mylimiausių Lietuvos atlikėjų Justinas Jarutis šią vasarą planuoja tik vieną koncertą pajūryje ir jis vyks liepos 16 d. Palangoje, Žiemos aikštėje. Čia po atviru dangumi ir taip arti jūros skambės žinomiausios atlikėjo dainos ir būsimi hitai iš būsimo naujo albumo.
Justinas Jarutis
Justinas Jarutis / Bravo events nuotr.

J.Jarutis savo solinę karjerą pradėjo 2018-aisiais. Tais pačiais metais išleido ir debiutinį albumą, pavadintą savo vardu, jame visos dainos – anglų kalba. Atrodė, kad angliškai kurti Justinui lengviau ir natūraliau, visgi 2020-ųjų pradžioje jis visus nustebino išleidęs pirmą lietuvišką dainą „Tavęs“.

Melancholiškas kūrinys greitai įsitvirtino populiariausių muzikos kūrinių sąrašuose ir gerbėjų grojaraščiuose. Vėliau sekė ir nemažesnės sėkmės sulaukę kūriniai „Savęs“ bei „Rami“, galiausiai nugulę antrajame atlikėjo soliniame albume „Tavęs Manęs Savęs“, įrašytame tik lietuvių kalba.

Bravo events nuotr./Justinas Jarutis
Bravo events nuotr./Justinas Jarutis

Nuolat naujo skambesio ir formų ieškantis atlikėjas nenustoja stebinti savo kūryba ir naujais hitais. Su Jessica Shy įrašytas „Rugpjūtis“ užkariavo praeitos vasaros garsiakalbius, o šių metų M.A.M.A. apdovanojimuose pelnė metų dainos nominaciją.

Praėjus vos porai savaičių po vienų svarbiausių muzikinių apdovanojimų, J.Jarutis pristatė jau ketvirtą bendrą kūrinį su Jessica Shy „Ar Įsileisi“, o balandžio mėnesį – su grupe „jautì“ įrašyta dainą „Grįšiu“, kurią, neabejotinai, šią vasarą girdėsime dažnai grojant ir radijo eteryje bei savo mėgstamiausių dainų grojaraščiuose.

Vienas populiariausių šių dienų Lietuvos atlikėjų Palangos koncertui ruošia ypatingą programą, kurioje – ir puikiai pažįstami hitai, užkariavę klausytojų širdis, ir dainos iš rudenį pasirodysiančio naujo albumo.

Bravo events nuotr./Justinas Jarutis
Bravo events nuotr./Justinas Jarutis

„Koncertai po atviru dangumi visada yra ypatingi, o Palangoje, kur susirenka žmonės iš visos Lietuvos, visada juntama ypatinga energetika ir nepakartojama nuotaika. Labai laukiu šio vasaros susitikimo, ruošiuosi jam ir tikiu, kad tai bus vienas įsimintiniausių šios vasaros vakarų“, – sako atlikėjas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką