Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 17d. 12:55

Vilniuje nuaidėjo solinis Paulos koncertas: tarp klausytojų – Vaidas Baumila su mylimąja

Vaidas Baumila ir Brigita Margenytė, Paula Valentaitė
Gabrieliaus Jauniškio ir Solveigos Maskoliūnaitės nuotr. / Vaidas Baumila ir Brigita Margenytė, Paula Valentaitė

Antradienio vakarą, besibaigiant šalyje įvestam karantinui, dainininkė Paula Valentaitė surengė solinį koncertą. Vilniuje „Vasaros terasoje“ įvykusiame koncerte susirinko gausybė klausytojų, tarp kurių buvo ir ne vienas žinomas atlikėjos bičiulis. Dainininkei tai buvo antrasis solinis pasirodymas, kuriame ji pristatė savo pastarųjų metų kūrybą.

Dar prieš lipdama į sceną atlikėja neslėpė džiaugsmo dėl galimybės pasirodyti „Vasaros terasos“ scenoje. Į koncertą susirinkusiems klausytojams ji prisipažino, kad dar prieš pusmetį nebūtų galėjusi patikėti, jog galės surengti tokį koncertą.

Tik įžengusi į sceną Paula negalėjo suvaldyti džiaugsmo emocijų ir nuostabos, kokia gausybė klausytojų susirinko į jos solinį koncertą.

„Negaliu patikėti, kiek jūsų čia daug!“, – nuostabos neslėpdama sušuko atlikėja ir pradėjo koncertą kūriniu „Say Something“.

Koncerte skambėjo daugybė atlikėjos kūrinių, tokių kaip „How The Hell U Can Fight It?“, „Boys“, „So Fine“, taip pat karantino metu išleisti kūriniai „Miss U“, „Touch Me“.

Dideles klausytojų ovacijas sukėlė ir kūrinio „wanted u“ pristatymas. Šio kūrinio metu atlikėja kartu su projekto „Šok su žvaigžde“ partneriu Gedvinu Meškausku dainuodama sušoko šiuolaikinį šokį.

„Čia, kas galbūt nežinote, yra mano draugas Gedvinas, su kuriuo dalyvavome viename šokių projekte. Ten mums visai neblogai sekėsi, dėl ko esu dėkinga jam ir, žinoma, jums visiems“, – juokaudama susirinkusiai publikai dėkojo Paula.

Koncerto akimirkos – galerijoje:

Jaunoji atlikėja taip pat pristatė prieš keletą metų ją į „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalą nuvedusio kūrinio „1 2 3“ akustinę versiją. Šiuo kūriniu liko sužavėti mažieji gerbėjai, kurie klausėsi dainos jaukiai susėdę prie pat scenos.

Koncerto nepraleido ir žinomi atlikėjos bičiuliai – dainininkas Vaidas Baumila su drauge, tinklaraštininkė Simona Burbaitė, Ieva Maslauskaitė, grupės „8 Kambarys“ nariai Karolis Talutis ir Deividas Alejūnas, Eglė Jurgaitytė, TV laidų vedėja Ugnė Siparė su vyru Mariumi, stilistai Viktorija Šaulytė ir Joringis Šatas bei daugelis kitų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vaidas Baumila ir modelis Brigita Margenytė – nauja pora

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką