Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kylie Minogue koncertas: įspūdingesnio šou Lietuva nematė! (nuotraukos, video, atnaujinta 23.25 val.)

Koncerto akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Kylie Minogue
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienio vakarą į Vilniaus „Siemens“ areną plūdo australų dainininkės, aktorės Kylie Minogue gerbėjai. Šalyje garsi atlikėja dviejų valandų pritrenkiantį pasirodymą surengė pasaulinio „Aphrodite–Les Folies“ turo metu.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Prieš grandiozinį 42 metų atlikėjos pasirodymą scenoje grojo DJ Jasinas Buckhanas.

(Papildyta 20.52) Tokių spūsčių Vilniaus „Siemens“ arena jau seniai nematė – į koncertą vykusiems žmonėms teko apsukti ne vieną ratą, kol rado kur palikti automobilį bei pastovėti didžiulėse eilėse prie įėjimų. Prie arenos buvo matyti automobiliai ne tik su Lietuvoje, bet ir Rusijoje, Baltarusijoje ir Estijoje registruotais valstybiniais numeriais.

Publika vangiai reagavo į DJ Jasino Buckhano raginimą šėlti – visi laukė Kylie pasirodymo. Arčiausiai scenos su plakatais ir K.Minogue vardu išrašytais marškinėliais spiečiasi didžiausi australės gerbėjai. Kylie koncerte linksminosi ir 15min.lt surengto K.Minogue antrininkių konkurso nugalėtojos.

Kylie savo klausytojų nevertė ilgai laukti – po pusvalandžio trukusio „apšildymo“ nukrito mėlynos spalvos uždanga ir scenoje pasirodė auksu tviskantys šokėjai. Dar po kelių akimirkų pasigirdo Kylie balsas ir publika ėmė žvalgytis akimis ieškodama savo numylėtinės, kuri atrodė lyg jūros gelmių į sceną iškelta deivė.

Jau nuo pirmojo kūrinio scenoje netrūko blizgesio, įspūdingų dekoracijų, šokėjų ir oro akrobatų pasirodymų. Trečiojo pasirodymo metu Kylie visus nukėlė į antikos amfiteatrą, kuriame improvizuotai kovėsi kariai.

Tiek moteriškoji, tiek vyriškoji publikos dalis turėjo kur paganyti akis: jei ne į pačią dainininkę ar tviskančias dekoracijas, tai į gausų būrį iš scenos gelmių tai pakylančių, tai joje pranykstančių apsinuoginusių šokėjų.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Koncerto akimirka
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Koncerto akimirka

(Papildyta 21.26) Auksinė arfa, didžiulis auksinis Pegasas, spindintis vežimas, traukiamas vergų – visus šiuos antikinius simbolius vėliau pakeitė futuristiniai; į sceną kilo vienas už kitą įspūdingesniais kostiumais vilkintys šokėjai ir pritariančiosios vokalistės. Baltą deivės suknelę pakeitusi į juodų plunksnų suknią, Kylie scenoje vėliau pasirodė vėl atvirtusi į deivę su tviskančia galvos puošmena – žvaigždžių aureole.

Viena įspūdingiausių koncerto vietų galima vadinti dainos „Slow“ atlikimą – 45 laipsniais į žiūrovų pusę pavirtusi maža apvali besisukanti scena neleido žiūrovams atitraukti žvilgsnio nuo ratu aplink atlikėją sugulusių ir didžiulėmis plunksnų vėduoklėmis mojančių šokėjų.

Kylie stebėtinu greičiu keitė savo blizgias sukneles ir nepabūgusi aukščio sklendė ore, laikydamasi už vieno iš angelo sparnus seginčio kaskadininko. Įspūdingas skrydis sulaukė gausių publikos ovacijų.

Nėra abejonės, kad tiek daug plunksnų ir blizgesio lietuviams dar neteko matyti savoje šalyje – Kylie užkūrė tikras Rio karnavalo linksmybes.

(Papildyta 23.25 val.) K.Minogue patikino publiką, kad ši yra nuostabi ir paprašė daugiau šviesos, kad galėtų pamatyti visų klausytojų veidus. Netrukus dainininkė į sceną pasikvietė tris VIP zonoje buvusius vaikus, kurių, su klausytojų pagalba, pasiteiravo vardų. Pasimetę ir laimingi vaikai gavo minutėlę išskirtinio žvaigždės dėmesio, o viena ant scenos buvusi mergaitė spėjo atlikėjai pakštelėti į skruostą.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Koncerto akimirka
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Koncerto akimirka

K.Minogue gerbėjai privertė dainininkę plačiai šypsotis – baladės „If You Don't Love Me“ metu vienas vyriškis vis šaukė „I love you“, o Kylie vis sunkiau buvo susitvardyti nenusijuokus.

Viena paskutinių dainų atlikėja pasirinko kūrinį „Spinning Around“, kurį su žavia australe kartu a cappella traukė visa publika.

Koncerto finalas nepaliko abejingų – scenos gale atsivėrė kuo tikriausias trijų aukštų fontanas, kurio viršūnėje įsitaisė pati perlais pasidabinusi dainininkė. Aplinkui ją šoko pusnuogiai šokėjai, vėliau po du pakilę ant besisukančių lynų, kuriais pliaupė vanduo. „All the lovers...“ dainavo visa salė, užburta pasirodymo ir įvairiausiomis spalvomis šaudančių fontanų.

Lygiai po dviejų valandų koncerto Kylie atsisveikino su publika, palikdama visus dalintis įspūdžiais ir mintimis apie matytą reginį.

Muzikinį turą  atlikėja praėjusį šeštadienį pradėjo koncertu Danijoje. Pastarojo Kylie muzikinio turo pasirodymai stebina choreografija, užburiančiomis dainomis, graikų mitologija persmelktais ekstravagantiškais apdarais bei auksu tviskančiomis scenos dekoracijomis. Šou užsakyta apie 11 tūkst. litrų vandens – šaudančios vandens srovės skirtos paskutiniams koncerto akordams. Nevaržomai judėti ir skraidyti ore K.Minogue komandai padeda per visą sceną įrengta speciali įranga, kuri yra taip pat naudojama „Žmogaus-Voro“ pasirodymams garsiajame Brodvėjaus teatre Niujorke.

Atlikėja privačiu lėktuvu į šalį atvyko iš Latvijos, kur penktadienį surengė pasirodymą. Kitas atlikėjos koncertas numatytas vasario 28 dieną Hamburge, Vokietijoje.

Kelios akimirkos iš K.Minogue koncerto Danijoje:
 

VIDEO: [HD] Kylie Minogue, APHRODITE LES FOLIES 2011 TOUR, Herning, Denmark, Illusion

 

VIDEO: KYLIE MINOGUE OPENING NIGHT APHRODITE LES FOLIES 2011 TOUR, HERNING, DENMARK

 

VIDEO: [HD] Kylie Minogue, APHRODITE LES FOLIES 2011 TOUR, Herning, Denmark, All The Lovers
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką