Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje šėlo Michaelo Jacksono gerbėjai (nuotraukos)

Akimirka iš miuziklo „Thriller-Live“
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Akimirka iš miuziklo „Thriller-Live“
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienio vakarą poplegendos Michaelo Jacksono gerbėjai būrėsi į Vilniaus „Utenos“ pramogų areną, kur vyko Londono „West End“ teatro M.Jacksono miuziklo „Thriller – Live“ premjera.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Į renginį susirinko beveik pilna salė žiūrovų, tačiau jiems pasirodymo laukti teko beveik 40 minučių. Prasidedant renginiui scenoje buvo rodomos vaizdo instaliacijos – kadrai iš superžvaigždės gyvenimo. Miuziklą dainininkai ir šokėjai pradėjo nuo M.Jacksono jaunystės dienų. Poplegendos kūrinius atliko berniukas, salę nustebinęs itin „džeksonišku“ balsu. Vėliau jam į pagalbą atskubėjo 4 „broliai“ – aktoriai publikai parodė garsiojo penketuko „Jackson 5“ kūrinius. Žiūrovus ypač nudžiugo, kai atlikėjai juos prikėlė nuo kėdžių kviesdami kelti rankas ir kartu dainuoti „Dance“ ir „Shout“.

Viso šou metu šokėjai nuolat persirenginėjo, stebino margaspalviais ir blizgiais drabužiais, tačiau jų judesiai vakaro pradžioje ne visą laiką atrodė sinchroniški, o dalis klausytojų stebėjosi, kad atliekami ne patys žinomiausi M.Jacksono kūriniai. Vėliau vienas iš atlikėjų, baltaodis vaikinas, atliko lyrišką popkaraliaus baladę pravirkdydamas kai kurias žiūroves. Po to scena persimainė – atsiradęs beisbolo žaidėjas, valkata, „hotdogų“ pardavėjas ir kiti šokėjai vaizdavo amerikietiško gyvenimo vaizdelį.

Kai kuriuos popkaraliaus kūrinius atliko ne vaikinai, bet mergina, kiek panaši į Janet Jackson. Tiesa, dainininkų, kurie atliko M.Jacksono kūrinius, balsai kiek priminė legendinio atlikėjo, tačiau iš išvaizdos nebuvo į jį panašūs. Buvo paskelbta 20 minučių pertrauka.

Po pirmosios „Thriller – Live“ dalies į miuziklą užsukęs Gediminas Jaunius tikino esąs didelis M.Jacksono mėgėjas, tačiau prasitarė, kad jam pasirodyme kažko trūksta. „Gal jie pavargę, atrodo taip, lyg šou būtų „be penkių minučių“. Neseniai grįžau iš Londono, mačiau ten tris miuziklus. Pasirodymų apie Jacksoną nežiūrėjau, maniau, apsilankysiu čia. Turbūt vertindamas dar esu per daug paveiktas londoniškos kokybės. Tačiau, gal mano reikalavimai yra per aukšti, o gal visu gražumu atlikėjai atsiskleis antroje dalyje“, – šypsojosi G.Jaunius.

Dauguma žiūrovų liko sužavėti

Tiesa, kai kuriems popžvaigždės gerbėjams net po pirmosios dalies miuziklas paliko gilų įspūdį ir jie susižavėję tikino, kad tai „geriausias kada nors matytas reginys“.

Antrą dalį miuziklo atlikėjai pradėjo energingu kūriniu „Wanna be starting something“, jį pakeitė „Beat it“, sulaukęs gausių publikos plojimų. Šokėjai demonstravo įspūdingus gatvės šokių judesius ir šuolius. Vėliau atlikėjai pristatė M.Jacksono albumą „Thriller“, susišlavusį gausybę apdovanojimų.

Dainą „The way you make me feel“ palaikoma vyrų šokėjų atliko „Janet“. Per salę nuaidėjo ovacijų banga. Pasirodymą atlikėjai pratęsė lyriškai duetu „I just can‘t stop loving you“. Tuomet nuaidėjo policijos sirenos. Scenoje pasirodė baltu kostiumu pasipuošęs „Michaelas Jacksonas“ ir suskambėjo „Smooth criminal“ melodija, o salė vėl nugriaudėjo plojimais. Merginos nevengė klykti iš pasitenkinimo, o firminius poplegendos judesius palaikydavo dar triukšmingesnis gerbėjų užesys.

Salė sumirgėjo „švieselių jūra“ ir atrodė tarsi žvaigždėtas dangus.Po vieno hito sekė kitas – „Dirty Diana“, kurio metu kartu su atlikėju pasirodė ir dvi šokėjos, galvas pasidabinusios įmantriomis skiauterėmis. Suskambėjus kūriniui „Dangerous“ scenoje vėl pasirodė „Jacksonas“ baltu kostiumu. Nors jis gana meistriškai atkartojo poplegendos judesius, kartais atrodė, kad šokėjas kiek perspaudė su firminiui judesiu – imti sau už tarpkojo.

Scena aptemo ir nuskambėjo moters atlikėjos atliekamas „Man in the mirror“, o salė sumirgėjo „švieselių jūra“ ir atrodė tarsi žvaigždėtas dangus. Paraginti atlikėjų žiūrovai plodami atsistojo, o kūriniui pasibaigus negailėjo dar garsesnių ovacijų. Nuskambėjo mušami būgnai, o atlikėjai ėmėsi puikiai žinomo kūrinio  „They don‘t care about us“ ir užkrėtė publiką savo energija.

Tuomet į sceną grįžo „jaunasis Jacksonas“ pradėjęs kūrinį „Heal the world“. Žiūrovai vėl sukūrė „švieselių jūrą“. Jei kas ir buvo nepatenkintas renginiu, neigiamas emocijas galutinai išsklaidė ritmiškas „Billie Jean“, o šokėjas scenoje pasipuošė legendine M.Jacksono balta pirštine. Vos spėjus įsišokusiai publikai atsisėsti, nuskambėjo vienos laukiamiausių dainų „Thriller“ akordai. Scenoje veiksmas vyko tarsi garsaus hito klipe – šliaužiojo atgiję skarmaluoti zombiai o kūrinį pabaigė šėtoniškas juokas.

Vėl scenoje pasirodęs „jaunasis Jacksonas“ publikos pasiteiravo žinute „Do you want more?“, šiai sukėlus tikrą audrą atlikėjai parodė kūrinius „Bad“ ir „Black or white“. Dėkodami už šiltą sutikimą miuziklo dalyviai atsisveikino sakydami, kad M.Jacksonas visada  bus gyvas mūsų širdyse.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką