Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 9d. 21:58

Vilniuje – ugningas smuiko virtuozo Davido Garretto pasirodymas: nuo Holivudo technologijų iki duoklės klasikams

Davido Garreto koncerto Vilniuje akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Davido Garreto koncerto Vilniuje akimirka

Trečiadienio vakarą vienas geriausių ir garsiausių pasaulio smuikininkų Davidas Garrettas koncertavo Vilniuje. Šalies publikai D.Garrettas pristatė savo naujausią pasaulinio turo „Unlimited Live“ programą.

Jau trečiąjį kartą Vilniuje svečiavęsis virtuozas Davidas Garrettas šįvakar pasirodė Vilniaus „Siemens“ arenoje. Dar anksčiau atlikėjas sakė, kad publikos laukia žavingas vakaras, ir lūkesčius tikrai pateisino – ne kartą Davidui nuaidėjo didelė aplodismentų banga.

Koncerto akimirkos – galerijoje:

Šių dienų velnio smuikininku vadinama žvaigždė žavėjo drąsiausiomis savo didžiausių hitų versijomis. Koncertuose D.Garrettas duoklę dažniausia atiduoda ir klasikos mėgėjams, ir prijaučiantiems rokui ar populiariajai muzikai. Tad ir šįvakar jis virtuoziškai atliko tokius kūrinius, kaip keletas L.van Bethoveno, J.S.Bacho, C.Debussy ir A.Khachaturiano šedevrų, taip pat skambėjo „Nirvana“ „Smells Like Teen Spirit“, „Survivor“ „Eye of the Tiger“, „Metallica“ „Nothing Else Matters“, „Aerosmith“ „Walk This Way“, „Led Zeppelin“ „Stairway to Heaven“, AC/DC „Back in Black“ ir kitos populiariausios melodijos.

Prie šio šventinio pasirodymo pats atlikėjas ir jo komanda dirbo ilgiau nei metus. Naudodamas pažangiausias Holivudo technologijas ir kompiuterinių žaidimų sprendimus, menininkas sujungė gyvus ir animacinius vaizdus ir taip sukūrė įspūdingą foną savo muzikai.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Davido Garreto koncerto Vilniuje akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Davido Garreto koncerto Vilniuje akimirka

Į Vilnių atlydėjo mama

„Džiaugiuosi, kad šį kartą gastrolių grafikas susidėliojo taip, jog į Vilnių galėjome atskristi anksčiau ir turėsime nemažai laiko pasižvalgyti po miestą. Praėjusį kartą jūsų sostinę mačiau daugiausiai per viešbučio ir automobilio langą, šį kartą tikiuosi su miestu susipažinti iš arčiau, vaikščiodamas siauromis rudenėjančio senamiesčio gatvelėmis. Be to, šį kartą esu ne vienas – su mama, o ji mėgsta pažinti naujas vietas. Tad apsivilksime šiltus paltus ir šiandien eisime pakvėpuoti grynu oru“, – atvykęs į Vilnių kalbėjo legendiniu A.Paganiniu tarp smuikininkų ir Jimiu Hendrixu tarp populiariosios muzikos atlikėjų tituluojamas D.Garrettas.

Tačiau į Vilnių smuikininką atlydėjo ne tik mama, kuri su juo keliauja į visus „Unlimited Live“ koncertus, bet ir jo grupės nariai, su kuriais D.Garrettas pasirodė scenoje. Pasaulinis turas „Unlimited Live“ yra skirtas jo „crossover“ muzikos dešimtmečiui pažymėti.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Davido Garreto koncerto Vilniuje akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Davido Garreto koncerto Vilniuje akimirka

Pirmą kartą atlikėjas į Lietuvos sotinę atvyko prieš keletą metų ir visą dieną dalijo interviu – vizitas buvo skirtas prisistatyti šalies publikai ir pranešti apie būsimą debiutinį jo koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje. Antrojo vizito metu atlikėjas surengė įspūdingą koncertą ir pavergė publikos ausis bei širdis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką