Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 03 10, 11:35

Vytautas Šiškauskas ir „Vyšnios“ pristato dainą „Tu man esi“: įvertinkite

Vienas garsiausių Lietuvos estrados dainininkų Vytautas Šiškauskas ir merginų grupė „Vyšnios“ (Aistė Karanauskytė, Sandra Navickaitė ir Agnė Jarmalavičiūtė) Kovo 11-osios išvakarėse savo gerbėjams pristato bendrą kūrinį „Tu man esi“.
Grupė „Vyšnios“ ir Vytautas Šiškauskas
Grupė „Vyšnios“ ir Vytautas Šiškauskas / Deimantės Rudžinskaitės nuotr.

Tai jau antras bendras merginų ir scenos veterano darbas. Kūrinys yra iš naujausiojo V.Šiškausko albumo, tačiau drauge sukurti naują jo versiją merginų grupė ir scenos legenda nusprendė ilgai nesvarstę, mat jau kurį laiką vieni kitus puikiai pažįsta ir gerai sutaria. „Tai patriotiškas kūrinys, todėl jį pristatyti Kovo 11-ąją – puiki proga“, – įsitikinusios „Vyšnios“.

VIDEO: Vytautas Šiškauskas ir Vyšnios - Tu man esi (Remix)

Klausiamos, kokiomis aplinkybėmis susipažino su garsenybe, dainininkės atviravo jau seniai norėjusios įgyvendinti tėvų, senelių ir savo pačių norą atlikti duetą su V.Šiškausku. Anot jų, svarbiausia – norėti ir tikėti, o tuomet net pačios netikėčiausios svajonės pildosi. Grupės narės su scenos žvaigžde susipažino prieš keletą mėnesių ir tvirtina, kad bendraujant su Vytautu susidaro įspūdis, jog seniai jį pažįsti.

„Jis iš tų žmonių, su kuriais gera būti, jauku. Būnant su Vytautu, nesijauti, jog tu scenos naujokas – jis kartu jaudinasi prieš kiekvieną išėjimą, bendrą pasirodymą“, – kalbėjo merginos.

Pirmą bendrą kūrinį „Orų prognozė“ „Vyšnios“ ir V.Šiškauskas pristatė praėjusių metų pabaigoje, praėjus keletui mėnesių atlikėjai nusprendė įrašyti dar vieną – „Tu man esi“.

„Šis kūrinys labiau klubinis, o toks stilius nebūdingas Vytautui. Tai modernesnė, šiuolaikiškesnė kūrinio versija. Esame skirtingų kartų atstovai, atstovaujame skirtingiems muzikos stiliams, tačiau sujungę jėgas supratome, kad daugelį stilių galima derinti. Bendro darbo rezultatais jau antrą kartą labai džiaugiamės“, – pasakojo S.Navickaitė.

Dainininkės atskleidė, kad drauge su V.Šiškausku jau spėjo nusifilmuoti ir įvairiose TV laidose. Pasiteiravus, kokius įspūdžius paliko bendravimas užkulisiuose ir pasiruošimas pasirodymams, atlikėjos negailėjo komplimentų scenos veteranui. Anot jų, V.Šiškauskas – labai mokantis bendrauti, rūpestingas, šiltas žmogus, sugebantis įkvėpti, užkrėsti gera nuotaika.

Pasiteiravus, ką Kovo 11-oji reiškia „Vyšnioms“, dainininkės tikino, kad joms Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – labai svarbi.

„Mes mylime Lietuvą, mums patinka Lietuva. Nesiruošiame ir nenorime emigruoti, palikti savo šalies. Neįsivaizduojame, kad galėtume gyventi kurioje nors kitoje šalyje. Lietuva mums pati brangiausia“, – kalbėjo dainininkės.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką