Dabar populiaru
Publikuota: 2017 spalio 14d. 12:46

„Wolfsome“ pristato dainą ir vaizdo klipą: romantika ir J.Jankevičiaus vaidyba

„Wolfsome“
Festivalio „Roko naktys“ nuotr. / „Wolfsome“

Kauno rokerių grupė „Wolfsome“ nepaliauna stebinti ir pristato naujausią savo kūrinį „Lights“ bei dainos vaizdo klipą, kuriame užfiksuoti visai neseniai pristatytos romantinės komedijos „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ vaizdai. Rokeriams vaizdo klipą sukūrė to paties filmo režisierius Andrius Žiurauskas.

Pasak A.Žiurausko darbas su grupe „Wolfsome“ prasidėjo neatsitiktinai ir šis vaizdo klipas – padėka už bendradarbiavimą. „Bendras darbas prasidėjo visai neatsitiktinai, mes su grupės „Wolfsome“ vokalistu Martynu Krasnovu esame seni bičiuliai, todėl kai filme atsirado Atėnės personažas – reikėjo būtent jos dainos. Ilgai nedvejojęs kreipiausi į rokerius, nes žinau, kad jie kieti bičai ir daro tai, kas nėra „nuvalkiota“, – atskleidė režisierius.

Grupės vokalistas M.Krasnovas teigia, kad apie A.Žiurausko pasiūlymą sukurti garso takelį filmui ilgai nesvarstė ir priėmė jį iš karto.

„Andrius paskambino ir tiesiai šviesiai paklausė, ar nenorėtume parašyt filmui dainos? Nemastęs atsakiau – taip. Nieko panašaus nesu pagalvojęs, kad teks kurt, rašyt ir realizuoti kažkokią dainą kažkokiam filmui. Tai mūsų debiutų debiutas kine. Darbas su Andrium – super. Viskas aiškiai, paprastai ir suprantamai“, – atvirauja grupės „Wolfsome“ vokalistas.

Organizatorių nuotr./„Wolfsome“
Organizatorių nuotr./„Wolfsome“

Sukūrus garso takelį filmui, režisierius A.Žiurauskas rezultatu liko labai patenkintas ir pažadėjo muzikantams atsilyginti – sukurti dainos vaizdo klipą. Kūrinį „Lights“ puikiai iliustravo filmo „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ vaizdai bei šiame filme debiutavusio humoristo Justino Jankevičiaus vaidyba.

Romantiškame vaizdo klipe gausu jautrių ir kasdieniškų poros santykių scenų, kurios ne tik puikiai atskleidžia dainą, bet ir pristato filmo romantiškąją pusę.

Asmeninė nuotr./„Wolfsome“
Asmeninė nuotr./„Wolfsome“

„Pati daina supriešina sapnus ir svajas su realybe, ilgesiu ir nostalgija. Tačiau kiekvienos metaforos nenorėčiau aiškinti – pasiklausykite dainos atidžiau, pasižiūrėkite filmą ir pasidarys aiškiau. Pats manau, kad daina tikrai atspindi Justino personažo savijautą tam tikru filmo momentu ir ne vienas galėtų save atpažinti tiek filme, tiek dainos lyriniame subjekte“, – apie dainos sąsajas su filmu atskleidžia grupės narys Lukas Rimkevičius.

Prodiuserių kompanijos „Singing Fish“ kino filmas pasakoja apie paskutinį romantiką žemėje ir nelabai vykusį stand-up komiką Beną, kuris įsitikinęs, kad jie su Atėne – ideali pora. Deja, taip atrodo tik jam... Kai romantiškos vakarienės restorane metu Atėnė palieka Beną, jis prisiekia, kad per septynias dienas susigrąžins didžiąją savo gyvenimo meilę.

Kviečiame įvertinti naująjį muzikinį klipą „Lights“:

VIDEO: Wolfsome - Lights ( Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas OST)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką