Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 05, 13:05

„X faktoriaus“ dalyvė Clara prabilo apie mylimąjį, o Lijana laukia iššūkių

Šį vakarą – penktasis tiesioginis muzikinio TV3 projekto „X faktoriaus“ finalas. Jo metu scenoje dalyviai atliks legendinės grupės „Queen“ dainas.
„X Faktoriaus“ akimirka
„X Faktoriaus“ akimirka / V.Domkutės/Fotodiena nuotr.

Ypač atsakingai pasirodymui ruošiasi grupė „Aquarium de Clara“. Prancūzė Clara ir jos mylimasis Arūnas visą savaitę praleidžia repetuodami tam, kad žiūrovai pamatytų geriausią pasirodymo variantą. Arūnas neslepia – nuovargis labai didelis, bet poros gyvenimas dabar sukasi tik apie „X faktorių“.

Clara pasakoja, kad dabar, kaip niekada anksčiau, pradėjo vertinti laiką praleistą namuose. Su savo mylimuoju ji mėgsta veikti paprastus dalykus: būti su augintiniais, gaminti, tvarkytis, tiesiog pasidžiaugti ramybe ir vienas kito draugija namų aplinkoje. „Man labai reikia to laiko“, – neslepia projekto dalyvė.

Grupė „Bloom“ šią savaitę nusprendė sukurti savo logotipą. Jis, pasak merginų, turi būti ryškus, spalvingas ir dar niekur nematytas. Viena iš grupės narių studijavo Vilniaus dailės akademijoje, todėl kūrybinis darbas jai – vienas malonumas. „Inicijuotos mūsų gerbėjų, kurie kuria mums nuostabius plakatus, nusprendėme susikurti grupės logotipą. Jis tikrai atkreips visų dėmesį“, – pasakoja grupės vokalistė Kamilė.

V. Domkutės/Fotodiena nuotr./„X faktorius“
V. Domkutės/Fotodiena nuotr./„X faktorius“

Merginos nusprendė, kad šie logotipai atsidurs ant drabužių, kurie iškeliaus pas gerbėjus. „Bloom“ neslepia, kad gerbėjų dėmesys ypatingai džiugina. „Yra tokių, kurie ateina palaikyti kiekvieną sekmadienį. Su didžiausiais plakatais, šypsenomis...“ – džiaugiasi „Bloom“ narės.

O štai paslaptingoji Lijana praėjusį sekmadienį kovojo dėl išlikimo. Atlikėjas Marijonas Mikutavičius neslepia, kad dėl savo mokinės visada labai jaudinasi. Šį sezoną „X faktoriuje“ susirinko ypač talentingi dalyviai, todėl konkurencija milžiniška. Praėjusią savaitę Lijana sulaukė komentarų, kad ši daina jai buvo per sunki. „Aš atėjau čia dirbti. Žinoma, lengviausia viską daryti saugiai. Bet aš mėgstu kelti sau iššūkius ir tik per juos galima tobulėti“, – įsitikinusi Lijana.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką