Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 12, 09:51

„X faktoriaus“ dalyvė Gabija apie nemalonų incidentą: scenoje užsidegė plaukai

Viena ryškiausių šio sezono „X faktoriaus“ dalyvių – Gabija Aleknavičiūtė. Mergina puikiai pasirodė pirmojo finalo metu ir iš teisėjų girdėjo vien pagyras. Scenos profesionalai pasirodymą vadino unikaliu, džiuginančiu, o dalyvės vokalą lygino su muzikos įrašu.
Gabija Aleknavičiūtė
Gabija Aleknavičiūtė / V.Domkutės/Fotodiena nuotr.

Po tokių liaupsių daugelis pagalvotų, kad perfekcioniste save vadinanti Gabija gali sudainuoti bet ką. Tačiau taip tikrai nėra – vienos dainos Gabija nenorėtų dainuoti. Tai pasaulį iš proto varęs hitas „Despacito“. Kai kurie šią dainą dievina, o kiti nekenčia. Gabija yra iš tų, kurie šios dainos tiesiog negali pakęsti.

„Šios dainos metu, prieš 3 metus, man yra užsidegę plaukai. Dainavau renginyje, buvo daug žmonių. Dainuoju ir matau, kaip žmonės man pradeda kažką rodyti, mojuoti, o aš, tuo tarpu, visiškai savame pasaulyje. Galvoju – galbūt jie man mojuoja… Tačiau netrukus supratau, kas vyksta – pajaučiau kvapą, jog man svyla plaukai. Tik tada pamačiau atbėgantį garsistą, kuris tiesiog priplojo plaukus man prie nugaros. Pelenai byrėjo, o žmonės žiūrėjo ir nesuprato, kas čia įvyko“, – prisimena Gabija.

V.Domkutės/Fotodiena nuotr./Gabija Aleknavičiūtė
V.Domkutės/Fotodiena nuotr./Gabija Aleknavičiūtė

Tuo metu mergina su grupe koncertavo romantiškame restorane, scenoje degė žvakės. Būtent nuo žvakės ir užsidegė Gabijos plaukai. Šou dalyvė, pati to nenorėdama, mestelėjo plaukus į ugnį. Ir nors apdegę plaukai kaip reikiant sugadino nuotaiką, tačiau Gabija iš vieno koncerto skubėjo į kitą. „Visa tai nutiko man dainuojant „Despacito“, todėl šios dainos negaliu pakęsti“, – juokiasi mergina.

Gabija itin atsakingai ruošiasi šio sekmadienio tiesioginiam finalui, repetuoja, daug laiko praleidžia studijoje. Mergina scenoje atliks Demi Lovato hitą, kuris jai labai patinka.

„Nuotaikos – labai geros, jaučiuosi ramesnė nei prieš pirmąjį šou. Mane į priekį veda jaunatviškas maksimalizmas, todėl pasiruošti pasirodymui per savaitę yra tikrai įmanoma. Mėgstu iššūkius ir naujoves, o dalyvavimas projekte tą dovanoja“, – sako Justės Arlauskaitės-Jazzu mokinė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką