Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 4d. 11:08

„X faktoriaus“ scenoje dalyviai dalijosi skaudžių netekčių ir meilės istorijomis

Justė Arlauskaitė-Jazzu, Saulius Prūsaitis, Marijonas Mikutavičius, Saulius Urbonacičius-Samas
V.Černiausko nuotr. / Justė Arlauskaitė-Jazzu, Saulius Prūsaitis, Saulius Urbonacičius-Samas
Sekmadienį, paskutinės atrankų serijos metu paaiškėjo likę dalyviai, kurie susitiks kitame šou etape. O stengtis ir varžytis tikrai yra dėl ko, nes pagrindinis šou prizas – ne tik 15 tūkst. eurų, bet ir šlovė bei garbė.

Pirmoji į sceną žengė Emilija Gogolytė. Mergina pasakojo, kad labai mėgsta būti scenoje. Jos pastangos nenuėjo veltui, tačiau nors ir labai norėjo išgirsti keturis „taip“, vis dėlto teisėjai jai skyrė tris. „Emocijos ir ugnis liejosi per kraštus. Man buvo linksma“, – komentavo jos pasirodymą Jazzu.

Sekmadienį scenoje pasirodė buvusios „X faktoriaus“ dalyvės Justės brolis Arnas Baradulinas. Būtent sesė jį ir įkalbėjo ateiti į projektą. Tačiau teisėjų nuomonės dėl Arno pasirodymo išsiskyrė. Vieni jį gyrė, kiti išsakė kritikos. Arnas į kitą etapą pateko – trys „taip“!

Grupė „Sweet Sound“ į projektą atvyko iš talentų miesto Alytaus. Grupės vokalistės yra seserys, o dainavimas kartu joms yra vienas malonumas. Alytiškiai išgirdo keturis „taip“. „Jūs puikiai derate, gerai atrodote. Vertos kito etapo“, – sakė S.Urbonavičius-Samas, tačiau pridūrė, kad projekto scenai reikėtų modernesnės muzikos.

V.Černiausko nuotr./„X faktoriaus“ akimirka
V.Černiausko nuotr./„X faktoriaus“ akimirka

Ramunė Gerčaitė studijuos muzikos pedagogiką, vis dėlto jos pačios pasirodymas didelio įspūdžio teisėjams nepaliko. „Turi didelę širdį, tapsi puikia mokytoja. O kalbant apie dainavimą, tau pačiai praverstų nueiti pas vokalo mokytoją“, – sakė S.Prūsaitis. Ramunė išgirdo vos vieną „taip“.

Samanta Zavadskaitė „X faktoriaus“ dalyvio anketą užpildė ne pati – tą už ją padarė tėtis. Samanta – Čekiškių miestelio pažiba, todėl nieko keisto, kad sublizgėjo ji ir šou scenoje. Trys „taip“ – Samanta pateko į kitą etapą.

Gabrielė Pluktaitė – neuromokslų studentė. Padainavusi merginų grupėje, pasakė, kad gali būti soliste. Deja, teisėjų Gabrielės pasirodymas neįtikino ir į kitą etapą ji nepateko – 1 „taip“.

„Reikėtų daugiau susikaupimo ir ramybės. Absoliutus chaosas“, – sakė J.Arlauskaitė-Jazzu.

V.Černiausko nuotr./„X faktoriaus“ akimirka
V.Černiausko nuotr./„X faktoriaus“ akimirka

O štai Olga Četyrovskienė anksčiau dainavo Graikijos restoranuose – panašų pasirodymą ji pabandė sukurti ir „X faktoriaus“ scenoje. Deja, bet Olgos muzikinis skonis teisėjams neįtiko. „Ši scena nėra skirta tokiai muzikai“, – sakė J.Arlauskaitė-Jazzu. Du „taip“ – Olga į kitą etapą nepateko.

Morta Čepaitė į šou atvyko iš Kėdainių. 17-metė išgirdo du „taip“. Deja, to neužteko, kad ji patektų į kitą etapą. „Tu gali dainuoti, bet kol kas tik chore. Vienai laikyti viską ant savo pečių dar yra per didelė užduotis“, – sakė Marijonas Mikutavičius.

Ieva Delininkaitytė gyvena Londone – čia ji dirba aktore ir talentų medžiotoja. Tačiau paslapčia ir pati turėjo svajonę – jau 12 metų ji vis pasvarsto apie tai, kad norėtų sudalyvauti „X faktoriuje“. Pagaliau pasiryžo ir išgirdo tris „taip“. Žiūrovai plojo atsistoję!

Rugilė Antanaitienė baigė muzikos konservatoriją, susilaukė mažylio ir nusprendė, kad metas ir vėl grįžti į didžiąją sceną. Rugilės nuojauta neapgavo – trys „taip“, Rugilė kitame etape!

V.Černiausko nuotr./„X faktoriaus“ akimirka
V.Černiausko nuotr./„X faktoriaus“ akimirka

Kotryna Čerkauskaitė sublizgėjo „Lietuvos talentuose“, o dabar atvyko į „X faktorių“. Savo dainą ji skyrė mirusiam tėčiui, lydėjusiam merginą į visus projektus. Keturi labai tvirti „taip“.

„Projektas be tavęs netektų daug dalykų. Turi tobulėti, tavęs laukia nuostabi ateitis“, – sakė sužavėtas S.Prūsaitis.

Andželika Laugalytė nuo mažens buvo labai nedrąsi asmenybė, norinti dainuoti. Projekte mergina tikėjosi perlipti save, kadangi didžiausia jos svajonė – dainuoti. Tačiau teisėjų nuomonė buvo kitokia. „Šiai scenai buvo per silpna. Sunku būtų kovoti toliau“, – sakė S.Urbonavičius-Samas. Keturi „ne“...

Dainuojantis aktorius Osvaldas Petraška jau bandė laimę projekte. Ir nors teisėjai kritikavo dainos pasirinkimą, tačiau suteikė šansą patekti į kitą etapą. „Projekte laimi universalesni“, – pastabą išsakė M. Mikutavičius.

Dovydas Gideika – reperis, nesužavėjęs teisėjų. Vaikinas į kitą etapą nepateko – teisėjai lauks grįžtant su kitokio stiliaus daina.

Lijana Stakauskaitė išgirdo keturis „taip“ ir daug pagyrų. „Tavyje tiek daug paslapties... Visai kaip pas kates. Kačių neįmanoma nuspėti, jos turi savo pasaulį. Tavo pasirodymas buvo apgalvotas, jau pirmosios natos skambėjo tiksliai“, – po Lijanos pasirodymo kalbėjo S.Urbonavičius-Samas.

V.Černiausko nuotr./„X faktoriaus“ akimirka
V.Černiausko nuotr./„X faktoriaus“ akimirka

O štai Gerdą Zaptoriūtę tikriausiai prisimena visi. Mergina sublizgėjo „X faktoriuje“ dar 2019 metais. Atlikusi dainą „Toy“, ji teisėjams sukėlė tikrą euforiją. Šį kartą balsingoji Gerda vėl išgirdo keturis „taip“.

„Norėjai perspjauti pati save. Tu turi duomenis, tačiau aš tau duočiau kitokio žanro dainas“, – sakė J.Arlauskaitė-Jazzu.

Tačiau didelei teisėjų nuostabai, iškart po Gerdos scenoje pasirodė ir jos sužadėtinis, Jovydas Zabiela. Pora planuoja vestuves ir tikina, kad laimėjimo atveju viskas eitų į šeimos biudžetą. Deja, tačiau kitaip nei Gerdos, Jovydo pasirodymas teisėjų nesužavėjo. Vaikinas į kitą etapą nepateko ir todėl labai nuliūdino Gerdą. „Ypatingas balso tembras, tačiau tavęs klausyti nepatogu“, – atvirai jam sakė J.Arlauskaitė-Jazzu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

01:00
16:32
19:43

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką