Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 23d. 16:38

„X Faktoriaus“ žvaigždė Domas Česnulevičius kviečia į pirmą koncertą: „Tai bus nepamirštamas vakaras“

Domas Česnulevičius su grupe
Asmeninio albumo nuotr. / Domas Česnulevičius su grupe

Vienas ryškiausių muzikinio projekto „X Faktorius“ dalyvių Domas Česnulevičius gyvena maloniu laukimu. Vaikinas subūrė profesionalių muzikantų grupę, su kuria dienas leidžia repeticijų salėje. Jau netrukus rugpjūčio 30 d., Vilniuje, „Vasaros terasoje“ Domas surengs savo pirmąjį koncertą, kuriame tikisi išvysti lengvo roko muzikos mylėtojus.

„Labai laukiu, kada galėsiu susitikti su savo klausytojais. Tais, kurie jau spėjo mane pamilti. Ir tais, kurie dar tik pamils, atras mano muziką. Neslėpsiu – jaudinuosi, tačiau noras dalintis su klausytojais savo muzika nugali viską. Tai bus nepamirštamas vakaras“, – nekantrauja Domas. Scenoje vaikinas atliks ne tik televizijos žiūrovams jau girdėtas, bet ir kitas savo kūrybos dainas.

Muzika ir Domas yra neatsiejami dalykai. Kiekvienos dainos žodžiai yra iš vaikino tam tikro gyvenimo etapo. Jas atlikdamas „X Faktoriaus“ dalyvis lyg laiko mašina nukeliauja atgal į praeitį ir išgyvena viską iš naujo.

Asmeninio albumo nuotr./Domas Česnulevičius
Asmeninio albumo nuotr./Domas Česnulevičius

„Aš negaliu atsisėsti ir parašyti eilėraštuko reikiama tema, pridėti atsitiktines natas. Kad ir kaip nuvalkiotai skambėtų, tiek žodžiai, tiek muzika gimsta iš širdies, iš jausmo, iš mūsų paprastos, o kartais neįprastos kasdienybės“, – sako Domas.

Kartu su Domu scenoje pasirodys ir ilgametę patirtį scenoje turintys muzikantai. Bosine gitara gros „Makchu Pikchu“ grupės įkūrėjas, M.A.M.A. apdovanojimo laimėtojas Gediminas Andriškevičius. Būgnais gros vienas žymiausiu Lietuvos būgnininkų Jonas Lengvinas, muzikuojantis su tokiais atlikėjais kaip Marijonas Mikutavičius, SEL, Sasha Song. Grupės sudėtyje ir gitaristas Rytis „Taraila“, grojantis su „Skamp“, „Saulės kliošu“. Klavišininkas Raimondas Dauginas yra grojęs Europos džiazo festivaliuose su pasaulinio lygio atlikėjais Michael Kuttner, Wolfgang Haffner ir kitais.

Asmeninio albumo nuotr./Domas Česnulevičius su grupe
Asmeninio albumo nuotr./Domas Česnulevičius su grupe
Asmeninio albumo nuotr./Domas Česnulevičius su grupe
Asmeninio albumo nuotr./Domas Česnulevičius su grupe

„Pagrindinis grupės tikslas – kuo įspūdingiau bei profesionaliau atlikti kūrinius ir padaryti klausytojams įsimintiną šventę!“ – šypsosi muzikantai. „Esu labai laimingas surinkęs žiauriai „kietą“ grupę. Visi labai rimtai žiūri į darbą, į repeticijas ateina pasiruošę, o svarbiausia – iš jų jaučiu labai stiprų palaikymą ir pasitikėjimą“, – džiaugiasi Domas.

Nors su muzika Domas draugauja nuo mažens, tačiau duris į muzikos pasaulį jam atvėrė projektas „X Faktorius“. Šou metu varėniškis nuoširdumu papirko tiek projekto teisėjus, tiek televizijos žiūrovus. Domas pasižymėjo ir drąsa – prieš milijoninę žiūrovų auditoriją išdrįso atlikti net kelias savo kūrybos dainas! Dar dalyvaudamas projekte vaikinas žadėjo tęsti muzikinę veiklą. Tai, kad muzika Domui be proto svarbi, klausytojai galės įsitikinti jau rugpjūčio 30 d., Vilniuje, „Vasaros terasoje“.

Asmeninio albumo nuotr./Domas Česnulevičius su grupe
Asmeninio albumo nuotr./Domas Česnulevičius su grupe
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką