Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugpjūčio 16d. 13:02

„X Faktoriaus“ dalyvė Rūta Statkevičiūtė pristato savo kūrybos dainą „Silence“

Rūta Statkevičiūtė
Giedriaus Bubliausko nuotr. / Rūta Statkevičiūtė

„X Faktoriaus“ 4-iuose sezonuose dalyvavusi atlikėja Rūta Statkevičiūtė pristato naują autorinę dainą „Silence“ – apie tylą, kuri atostogų fone gali būti labai chameleoniška.

„Atrodo, su žmogumi kalbėjaisi valandą, o jausmas toks, lyg dvi dienas. Jums taip nebūna?“ – klausia atlikėja Rūta Statkevičiūtė, pristatydama naują autorinę dainą „Silence“, kuri jau pasiekė „Spotify“ platformą ir „Youtube“ kanalą.

Paskutinis vasaros atostogų pasispardymas. Paskutiniai karšto romano puslapiai. Mylių mylios daugtaškių. Nepasakyta tiesa, neištarti jausmai, lyg ką tik pažintas – lyg brangiausias pasaulyje žmogus tolsta.

Giedriaus Bubliausko nuotr./Rūta Statkevičiūtė
Giedriaus Bubliausko nuotr./Rūta Statkevičiūtė

„Tie, kas patyrė tylą santykiuose, žino, kad ji gali būti visokia: ir labai švelni, ir labai žeidžianti, net audringa! Galbūt mes tylime dviese, nes mums nereikia plepėjimo tik dėl plepėjimo. Vienas kitą puikiai jaučiame ir tylėdami, kartas nuo karto susiglaudžiame delnais, nusišypsome. Mūsų tyloje – daug šilumos ir artumo. Arba tarp mūsų – tyla, nes kiekvienas savyje kalbamės su kitais, galbūt ką tik jausmus stipriai suvėlusiais žmonėmis. O gal tyla – iš smaugiančios tuštumos? Kai viskas baigiasi, kai nebėra kontakto, nebėra nieko?“ – kalba Rūta, daugeliui pažįstama iš populiaraus TV šou „X faktorius“.

Atlikėja pasakoja, kad tokia ir jos naujoji daina „Silence“ – melancholiška, jautri, sunerta iš jausmų. Ji – apie tylą, kurią kiekvienas išgyvena savaip.

„Man šis kūrinys yra pilnas tokių emocijų, kurios yra lyg atostogos rugpjūtį prie jūros: atrodo, tik viskas prasideda, rašai savo dienoraštį, savo meilės laišką... Bet štai pažiūrėk – viskas baigiasi. Nežinai, kodėl šitas sapnas – toks trumpas, o tau likusi tyla – tokia ilga“, – sako R.Statkevičiūtė.

Giedriaus Bubliausko nuotr./Rūta Statkevičiūtė
Giedriaus Bubliausko nuotr./Rūta Statkevičiūtė

Ji pati atostogų šiemet išvyko į Niujorką. „Mėgstu nuotykius, galiu žiūrėti į pasaulį vaiko atradėjo akimis! Labai norėjau į Niujorką, bet šiek tiek abejojau, ar jis man taps savas: vertinu jaukumą, o toks milžinas vargu ar gali būti jaukus. Bet ne! Niujorkas tapo mano meile iš pirmo žvilgsnio! Tai buvo nuostabus ir labai įkvepiantis laikas. Kaip tik tuo metu debiutavo mano pirmasis kūrinys, ir tik nusileidus lėktuvui aš gavau glėbius sveikinimo žinučių ir tūkstančius perklausų internete. Viskas buvo nuostabu. Kelionė – viena šauniausių, kokią teko patirti. Ir net jei sako, kad Niujorkas niekada nemiega ir yra pilnas gaudesio, aš tikrai žinau, kad ten taip pat galima susirasti savo tylą“, – šypsosi dainą „Silence“ į pasaulį ką tik paleidusi Rūta.

VIDEO: Rūta Statkevičiūtė - Silence

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką