Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 23d. 12:38

„X faktoriuje“ išgarsėjusi Elzė pristato debiutinę dainą: prie jos prisidėjo Lietuvos muzikos žvaigždė

Elzė Borsteikaitė
Vytautės Ribokaitės nuotr. / Elzė Borsteikaitė

Muzikiniame šou „X faktorius“ išgarsėjusi Elzė Borsteikaitė pristato savo pirmąją dainą „Like you“ ir jai sukurtą muzikinį vaizdo klipą. Sceniniu vardu Elza pasivadinusi mergina pasakoja, kad šį daina yra apie stiprią merginą, kuri nebijo gyventi viena.

„Manau, visi mes dažnai dangstomės santykiais, kurie ne visada mums neša laimę. Svarbu suvokti, kad pirmiausia laimingi turime jaustis patys su savimi. Ir tik tada įsileisti žmones į savo gyvenimą, kurie parodytų laimę iš kitokios pusės“, – įsitikinusi jaunoji atlikėja.

Mergina neslepia, kad pati yra mylėjusi labai stipriai, o gal net ir per stipriai. Elzė atidavė savęs daugiau nei pasiliko sau. „Nesakyčiau, kad meilė buvo nelaiminga. Ji gal tiesiog nebuvo ta, kokios reikia būtent man. Tikiu, kad meilė yra geriausias dalykas, kuris žmogui gali nutikti, tik kas per daug, tas yra nesveika“, – šypsosi dainininkė.

Elzė sako, kad šiuo metu jos širdyje – neapsakomai geri jausmai, o emocijos lipą per kraštus. Mergina yra dėkinga visai savo komandai. Ypatingai – muziką ir žodžius dainai parašiusiai serialų aktorei, puikiai muzikos pasaulyje pažįstamai dainininkei Paulai Valentaitei.

Įvertinkite naują Elzės dainą:

VIDEO: Elza - Like You

„Su Paula dirbame mažiau nei metus. Labai įdomu tai, kad mes žinome viena kitą dar nuo mokyklos laikų, tik Paula jaunesnė. Tiek aš, tiek Paula dainuodavome mokyklos renginiuose. Tiesa, niekada nedainavome duetu. Šiuo metu dirbame kartu ir esame komanda“, – sako E.Borsteikaitė.

Elzė sako, kad leisdamas pirmą dainą atlikėjas, kuris tik tik pradeda savo kelią, nedaug ko tikisi. Į priekį jį veda noras, svajonės, idėjos ir tikėjimas tuo, ką nori pasakyti. „Buvau labai maloniai nustebinta – vos paviešinus dainą, susilaukiau didelio palaikymo. Rašė ne tik artimi draugai, bet ir seniai pamiršti pažįstami. Tai yra be galo malonu ir norisi galvoti, kad daina pasisekusi“, – džiaugiasi buvusi „X faktoriaus“ dalyvė.

Vytautės Ribokaitės nuotr./Elzė Borsteikaitė
Vytautės Ribokaitės nuotr./Elzė Borsteikaitė

Už tai, kad nebijo žengti pirmųjų savarankiškų žingsnių muzikos pasaulyje, mergina yra dėkinga ir projektui „X faktorius“. Elze teigia, kad dalyvaudama šou suprato, kiek daug reikia dirbti norint kažką turėti. Ir kaip svarbu eiti ir daryti dalykus, nes būtent tai priveda prie pažinties su pačia savimi.

„Šis muzikinis šou man labai daug padovanojo. Atradau naujų draugų, gerbėjų, kurie iki šiol parašo, domisi. Užmezgiau labai daug naudingų pažinčių, įgijau patirties, kuri scenoje yra labai svarbi“, – sako E.Borsteikaitė.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

16:44
03:16
03:00

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką