Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 10 25, 11:11

„X faktoriuje“ – lemiami S.Prūsaičio pasirinkimai ir teisėjus sužavėjęs duetas

Sekmadienio vakarą geros muzikos mylėtojus prie ekranų pritraukė projektas „X faktorius“. Čia atskleistos trys grupės, kurios keliaus į tiesioginius finalus. Sau komandą rinkęsis Saulius Prūsaitis nusprendė, jog kito etapo verčiausi yra „Mando“, „Bloom“ ir „Aquarium de Clara“.
„X faktoriaus“ akimirka
„X faktoriaus“ akimirka / V.Černiausko nuotr.

Grupių kova buvo itin įtempta. Laidos metu pasirodė ne tik lietuviai, bet ir dalyviai iš užsienio. Svarbiausi sprendimai priklausė tik nuo S. Prūsaičio – kiti teisėjai galėjo tik patarti. Tiesa, ne visiems emocijas sulaikyti buvo paprasta – Justė Arlauskaitė-Jazzu vieno pasirodymo metu nesulaikė ašarų...

Pirmieji scenoje pasirodė grupė „Sweet Sound“. Atlikėjai sulaukė kritikos dėl banalaus dainos atlikimo. „X faktoriaus“ scenai reikia kažko naujo“, – sakė Samas. „Labai trūksta identiteto“, – pritarė Jazzu. Tačiau S.Prūsaitis grupe patikėjo ir davė kėdę.

Grupė „Teka“ atliko Jazzu labai patinkančią dainą „Supergirl“. „Nuostabu. Duočiau jums kėdę ir nebepakelčiau“, – sakė Jazzu. S.Prūsaitis paklausė tiek Justės, tiek ir kitų teisėjų pagyrų, ir grupei davė kėdę.

Grupė „Garma“ atliko visiems puikiai žinomą hitą „Pienių vynas“. Deja, kūrinys nesužavėjo teisėjų, kritikos sulaukė ir vokalistas. „Kol kas kėdės neturite“, – grupei sekmadienio vakarą privalėjo ištarti S.Prūsaitis.

„X faktoriuje“ susibūrusi grupė „Ugnis ir Petras“, vos įžengę į sceną, bandė teisėjus papirkti humoru. Deja, bet ne visi buvo sužavėti – Jazzu liko nesupratusi.

V.Černiausko nuotr. /„X faktoriaus“ akimirka
V.Černiausko nuotr. /„X faktoriaus“ akimirka

„Atrodė, kad šokinėjate per langus iš degančio namo“, – sakė Marijonas.

„Padarome taip – šis projektas jums buvo puikus nuotykis“, – sakė S. Prūsaitis ir nedavė kėdės.

Grupė „Begėdžiai“ sulaukė pagyrų dėl galingo vokalistės balso. „Kėdė be kalbų“, – sakė Samas, o S.Prūsaitis davė grupei kėdė.

Įveikusi teisėjų atrankas, prancūzė Clara subūrė grupę „Aquarium de Clara“. Dabar projekte ji dalyvauja su savo vaikinu, profesionaliu šokėju Arūnu ir šokėja Gaudre. Šioje grupėje nėra instrumentų – juos atstoja žmonių kūnai.

Daugiau laidos akimirkų – galerijoje:

„Čia buvo meilė, seksas ir muzika viename. Turiu savo komandą, bet prieš šią grupę nuleidžiu galvą ir ploju atsistojusi“, – sakė Jazzu. Be abejonės, grupė gavo kėdę – ją užleido „Sweet Sound“.

Grupė „Citrusss“ – metalo muzikos atstovai. Projekte jie atskleidė švelnesniąją savo versiją. Deja, ne viskas pavyko... „Buvo ritminių problemų“, – sakė Samas.

„Reikėtų kartu daugiau pagroti, bet kėdę reikėtų duoti“, – patarė Jazzu. S.Prūsaitis davė grupei kėdę, ją užleido „Begėdžiai“.

Grupė „The Rounded Glass“ nesiklauso šiuolaikinės muzikos, juos inspiruoja rokenrolas, vintažinė dvasia... Pasirodyti TV projekto scenoje jiems buvo didelis iššūkis.

V.Černiausko nuotr. /„X faktoriaus“ akimirka
V.Černiausko nuotr. /„X faktoriaus“ akimirka

„Stilius, savitumas, laikysena – super. Tačiau pasirinkta daina yra labai sudėtinga“, – sakė Samas. S.Prūsaitis davė kėdę – ją užleido „Citrusss“.

Grupė „Bloom“ – poproko muzikos atstovės. Merginos į projektą pateko įveikusios internetinę atranką. „Pritrenkiančiai gerai. Matosi, kiek daug jūs dar galite“, – gyrė Samas.

„Tiek iš jūsų pasisėmiau... Nerealu – kėdę gaunate, mažų mažiausiai“, – gyrė Jazzu. S.Prūsaitis be abejonės, kėdę grupei davė – ją užleido grupė „Teka“.

V.Černiausko nuotr. /„X faktoriaus“ akimirka
V.Černiausko nuotr. /„X faktoriaus“ akimirka

Po paskutinio pasirodymo teisėjai plojo atsistoję, o Jazzu šluostėsi jaudulio ašaras. Taip pasirodė prancūzo ir lietuvio duetas „Mando“. Mindaugas Pundzius – profesionalus pianistas, o Antoine Wend – dainininkas. Duetas į projektą pateko įveikę internetinę atranką.

„Aš pykstu, kai tu taip dainuoji, nes aš pavydžiu“, – sakė S.Prūsaitis. Be abejonės, duetas gavo kėdę. Ją užleido „The Rouded Glass“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką