Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 3d. 12:13

„X faktoriuje“ įsimylėję dalyviai susižadėjo: „Visai nesvarbu, kas laimės“

Gerda Zaptoriūtė, Jovydas Zabiela
V.Černiausko nuotr. / Gerda Zaptoriūtė, Jovydas Zabiela
Sekmadienio vakarą televizijos žiūrovus prie ekranų pritrauks dar viena „X faktoriaus“ atrankų laida. Jos metu pasirodys ir į šou sugrįžusi Gerda Zaptoriūtė. Tiesa, šįkart mergina ateis ne viena – ją atlydės mylimasis Jovydas Zabiela, kuris vėliau ir pats žengs į sceną. Tiesa, tarp vestuves planuojančios įsimylėjėlių poros konkurencijos nėra – vienas dėl kito jie jaudinasi taip, kaip ir dėl savęs.

G.Zaptoriūtė „X faktoriuje“ sublizgėjo dar 2019 metais. Atlikusi dainą „Toy“ mergina scenoje sukėlė tikrą audrą. Ir nors „Kėdžių iššūkyje“ pasirodymas buvo nepamirštamas, tiesioginėse kovose sekėsi ne taip gerai.

„Su ta daina man labai pasisekė, tačiau toliau buvo sunkiau. Turėjau kovoti su kitais žmonėmis, tačiau kovojau su savimi. Man nepavyko išlikti tame pakilime“, – atvirai kalbėjo Gerda.

„X faktoriaus“ teisėja Justė Arlauskaitė-Jazzu dar prieš porą metų pastebėjo, kad Gerda turi labai gražų balsą ir didelę širdį. Tačiau to projekte neužteko... Gerda atviravo, kad kai tik baigėsi projektas, ji užsisklendė tarsi juodame burbule. Mergina kovojo su savimi psichologiškai – visas laikas buvo tamsus.

„Tik po metų laiko man pavyko išbristi iš duobės, kurioje buvau. Dabar tikrai viskas bus kitaip. Aš pati jaučiuosi visai kitaip“, – įsitikinusi Gerda.

V.Černiausko nuotr./Gerda Zaptoriūtė
V.Černiausko nuotr./Gerda Zaptoriūtė
V.Černiausko nuotr. /Gerda Zaptoriūtė
V.Černiausko nuotr. /Gerda Zaptoriūtė

Laidos metu Jovydas ir Gerda papasakojo savo meilės istoriją, prasidėjusią dar mokykloje. Jovydas – pirmoji Gerdos meilė nuo penktos klasės. Iki 8 klasės Gerda svajojo, net persekiojo Jovydą! Ir, kaip prisimena, vaikinas jos nepastebėdavo... Tačiau galiausiai Jovydas ir pats pamilo Gerdą per „X faktoriaus“ kūrybinę stovyklą. Dalyvius suartino tai, kad abu jie buvo iš Utenos.

Tad nors ir Gerdai nepavyko pasiekti projekte superfinalo, tačiau tai, kad sutiko mylimąjį, ji vadina dar didesne dovana. „Jaučiuosi kaip laimėtoja. Tais metais daug nenuėjau, bet jaučiuosi nugvelbusi rimčiausią gyvenimo trofėjų“, – sako Gerda.

V.Černiausko nuotr. /Jovydas Zabiela
V.Černiausko nuotr. /Jovydas Zabiela

Po projekto šviežiai iškepta pora persikraustė kartu gyventi į sostinę, nusipirko šunį. Taip pat, Jovydas nusprendė ir romantiškai pasipiršti. Vaikinas pasakos, kad šį įvykį planavo itin ilgai, kadangi pajautė, kad Gerda – jo žmogus.

Poros sužadėtuvės įvyko prie jūros. Smėlyje Jovydas užkasė butelį su klausimu: „Gerda, ar būsi mano žmona?“ Tada pasiūlė mylimajai statyti smėlio pilį. Taip Gerda atrado butelį, kuriame buvo lemtingas klausimas.

„Visai nesvarbu, kas laimės. Vis tiek viskas eis į šeimos biudžetą“, – šypsojosi laidoje Jovydas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką