Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 4d. 11:58

„X Faktoriuje“ – trylikametės sėkmė: „Kad pasiektumei tikslą, turi įdėti daug darbo“

Vytautė Gaižauskaitė
TV3 nuotr. / Vytautė Gaižauskaitė

Sekmadienį įvyks septintojo „X Faktoriaus“ sezono premjera. Septintojo sezono premjeroje pasirodys apie sceną, žinomumą ir pripažinimą svajojantys dalyviai. Viena iš tokių – kaunietė Vytautė Gaižauskaitė. Pirmą kartą mergaitė televizijos projekte dalyvavo būdama dešimties metų.

Tada ji tapo „Lietuvos talentų“ žvaigžde, sužavėjusia šou komisiją. Vėliau Vytautė vėl grižo į „Lietuvos talentus“. Tiesa, ne viskas vyko taip, kaip mergaitė norėjo.

Vytautės neišgąsdino sunkumai ir išgirsta kritika. Sužinojusi, kad „X Faktoriuje“ galima dalyvauti nuo 12 metų, mergaitė nelaukdama užpildė anketą, pasiruošė atrankai ir drąsiai žengė į sceną. „Manau, kad vis tiek reikia eiti ir rodyti viską, ką galiu. Nes visko per vieną kartą ar per du neparodysi“, – sako kaunietė. Ją į projektą atlydėjo visuomet palaikantis tėtis ir vyresnė sesė Justė, kuri taip pat jau bandė laimę „X Faktoriuje“.

Užsispyrimas ir tikslo siekimas išduoda sportišką Vytautės dvasią. Be dainavimo ji dar yra ir plaukikė, laisvą nuo muzikos laiką leidžianti baseine arba jodinėjanti. Sunkumais ir darbu Vytautės neišgąsdinsi, o į priekį veda noras sužibėti ir parodyti, ko ji yra verta.

„Kai buvau mažytė ir buvau grupėje, visi kartu dainavome ir man pasidarė liūdna. Aš norėjau parodyti, aš norėjau dainuoti, aš norėjau, kad visi mane pamatytų, kad aš galiu kažką daryti. Čia pats turi kovoti, turi siekti tikslo, norėti. Kad pasiektumei jį, turi įdėti daug darbo“, – kalba Vytautė ir priduria, kad darbo ji tikrai nebijo.

Užlipus mergaitei į sceną, J.Arlauskaitė-Jazzu pasiteiravo, kokia yra jos svajonė. Vytautė atsakė norinti parodyti žmonėms, kad jie gali pasiekti tai, apie ką svajoja. Svarbiausia yra daug dirbti. „Noriu būti kaip pavyzdys žmonėms, kurie mano, kad jau yra viskas, nebeįmanoma išsikapstyti. Noriu parodyti tiems žmonėms, suteikti viltį“, – sako Vytautė, savo dainavimu norinti įkvėpti kitus.

TV3 nuotr./Vytautė Gaižauskaitė
TV3 nuotr./Vytautė Gaižauskaitė

Mergaitė įsitikinusi – dabar yra jos amžius, kai reikia pradėti stengtis, dirbti ir rodyti save, kad galėtumei toliau siekti svajonės tapti dainininke.

Vytautė „X Faktoriuje“ atliko Bruno Mars hitą „Grenade“. Mergaitės dainavimas sužavėjo teisėjus ir jie negailėjo pagyrų, gyrė jos energiją. „Gražu... Esi tik trylikos metų, o jau taip „vanoji“. Manau, kad tai yra labai gerai. Kai būsi 20 metų, vaikeli... Šaunuolė“, – pasirodymą komentavo M.Mikutavičius.

TV3 nuotr./„X Faktoriaus“ teisėjai
TV3 nuotr./„X Faktoriaus“ teisėjai

„Man patiko tavo energija. Tu gali pasakyti ir taip įtikinti žmones tavęs klausančius, kad reikia stotis, bandyti, eiti, daryti, nesėdėti ir neverkti“, – mergaitės pastangas gyrė S.Urbonavičius-Samas.

„Esi jaunas, gražus, talentingas žmogus“, – komplimentų negailėjo J.Arlauskaitė-Jazzu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:38
01:30
00:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką