Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 23d. 16:54

Ž.Žvagulio 56-ojo gimtadienio proga – ypatingas žmonos I.Starošaitės sveikinimas

Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė
Šeštadienį, liepos 24-tąją, savo gimtadienį švenčia atlikėjas Žilvinas Žvagulis. Kaip ir kiekvienais metais, gimtadienio sveikinimai pradeda plūsti gerokai anksčiau, ir šįkart pati pirmoji jį norėjo pasveikinti žmona Irena Starošaitė.

„Dažniausiai Žilvinui dovaną pradedu planuoti ir rinkti iš anksto. Mėgstu dovanoti naudingus daiktus, žinau, ko jam reikia, arba ko jis nori. Tačiau šiais metais dovaną suplanavau kiek kitaip.

Pandemijos laikotarpiu mes kartu sukūrėme naujus namus-studiją. Tai – „Zuzi house“, kurių konceptas visiškai atitinka Žilvino charakterį, nes čia galima ir kurti, ir įrašinėti, ir tuo pačiu pailsėti. Šiuose namuose vyksta nuostabus kūrybinis procesas, kurio vaisiai jau matomi visiems žmonėms ir klausytojams. Žinau, kaip stipriai Žilvinas visa tai vertina, todėl šįkart dovaną pasirinkau nematerialią, bet išjaustą, tokią, kuri, mano manymu, šiais metais jam ypatingai tinka.

Tai – daina, kurią su nuostabiu džiazo pianistu ir pedagogu Sauliumi Šiaučiuliu įrašėme būtent „Zuzi house“. Žinote, šią dainą pirmą kartą sudainavau gal prieš 20 metų, ji buvo ir išleista viename iš mano albumų, tačiau gal net ne visi ją yra girdėję. Pats Žilvinas neseniai man ir priminė, kokią gražią, primirštą dainą aš turiu.

Taigi lydima šios jo minties, vieno susitikimo su gerbiamu Sauliumi metu, ėmėme ir atgaivinome šį kūrinį. Nerealus jausmas dainuoti gyvai, akomponuojant tikram profesionalui. Esu tikra, kad energija, kurią transliuoja šis kūrinys, pajaus kiekvienas. Beje, žinau, kad su gimtadieniu Žilviną atvyks pasveikinti ir pats S.Šiaučiulis, todėl, neabejoju, kad rytoj turėsiu progą šią dainą sudainuoti Žilvinui klausant“, – pasakojo I.Starošaitė.

Siunčiame Žilvinui geriausius linkėjimus ir kviečiame pasiklausyti Irenos Starošaitės dainos „Aš viena“:

VIDEO: Irena Starošaitė - Aš viena

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

10:24
04:58
13:31

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką