Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žinomi žmonės Valentino dieną švęs kartu su „Naktinėmis personomis“

„Naktinės personos“
Renginio organizatorių nuotr. / „Naktinės personos“
Šaltinis: 15min
0
A A

Artėjant Valentino dienai, dauguma puola į paniką vis dar nežinodami, kur pakviesti artimą žmogų ir kaip praleisti meilės vakarą. O štai dauguma Lietuvos žymių žmonių prasitarė, jog Vasario 14 dieną niekas geriau nesukurs romantiškos aplinkos, kaip kad po 20 metų susibūrę grupės „Naktinės personos“ nariai Aras Vėberis ir Alanas Chošnau.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Lietuvos muzikos prodiuseris Egmontas Bžeskas su Aru Vėberiu yra vieni iš artimiausių draugų, draugai iš širdies, nes yra praleidę daug laiko kartu. Tuo tarpu su Alanu Chošnau jie yra kolegos, geri bendražygiai šou versle ir tikrai gerbiamas Egmonto žmogus.

„Prisimenu senus gerus laikus, kai dar buvau pacanas, jaunas ir nepatyręs ir dar net nesvajojau apie šou verslą, tai aš klausiausi grupės „Naktinės personos“ dainų, kai tik jie pradėjo dainuoti ir man patiko“,– teigė prodiuseris.  Bet kokiu atveju tai buvo jų kartos, jaunystės laikų muzika, kaip ir Andriaus Mamontovo, „Bix“, „Antis“ ir jų visų dainos kelia sentimentus iki šios dienos. „Džiaugiuosi, kad jie atgijo ir būtinai eisime kartu su žmona. Esam kalbėję jau seniai su Aru, jog tai turi įvykti seniausiai ir, pagaliau, tai įvyko. Manau mes gerai pašėlsime per jų koncertą“,– juokiasi E. Bžeskas.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Egmontas Bžeskas ir Reda Bžeskienė |
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Egmontas Bžeskas ir Reda Bžeskienė |

Lietuvos pop dainininkė Džordana Butkutė-Strasevičienė su Alanu susipažino ir dalyvavo kartu realybės šou „Akvariumas“, o su Aru Vėberiu, tiesiog, seniai pažįstami, nes tais laikais dalyvaudavo bendruose koncertuose. „Nuo senų laikų esam pažįstami, labai faini žmonės. Esu jų dainų gerbėja, jie man visada imponavo. „Kaltas ruduo“ – nuostabi daina ir jos klipas, ypač tais laikais“, – prisimena Džordana. Dainininkė laukia vasario 14d. kada galės nueiti į „Naktinės personos“ koncertą.

Sporto naujienų redaktorius Vytaras Radzevičius yra senai pažįstamas su grupės „Naktinės personos“ nariais Alanu Chošnau ir Aru Vėberiu. Jis prisipažįsta, jog anksčiau daugiau bendraudavo, tačiau dėl didelio darbų krūvio pastaruoju metu susitinka vis rečiau. „Susipažinome kadaise buvusiame garsiame muzikos klube „Langas“. Dar 1996 metais Aras ir Alanas prisijungė prie „Prelegentų“ ir bent kartą per savaitę kartu žaisdavome futbolą.

Beje, ir į automobilio avariją, kuomet Alanas patyrė sunkias traumas, jie pateko pakeliui į prelegentų organizuotą paplūdimio futbolo turnyrą „Audra dykumoje“... Esame ir plaukimo baidarėmis žygiuose dalyvavę. Daug visko buvo prieš kokius dvidešimt metų...“,– su nostalgija prisimena nuotykius  Lietuvos žurnalistas V.Radzevičius.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Vytaras Radzevičius
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Vytaras Radzevičius

Komentatorius Vytaras prisipažįsta, jog ne tik grupės nariai, bet ir jų kokybiška popmuzika irgi patiko.  TV prodiuseriui  vienas mėgstamiausių hitų yra „Labai norėčiau“, nors ir nėra tokio žanro muzikos gerbėjas. Dabar vis dažniau Radzevičiui grupės „Naktinės personos“ dainos kelia sentimentus: – „Buvom tokie jauni, o dabar tik jaunatviški. Tuo metu toks geras judesys buvo, jaunos bohemos sambūris. Buvom gavę pravardę „rebiatos“.  Pasaulis pražydo visom spalvom. Linksmai gyvenome...  Vytaras šį penktadienį  jau suplanavęs praleisti senų draugų būryje „Naktinių personų“ koncerte. „Daug kas eisim iš „rebiatų“. Gal ir žmonos eis? Nežinia dar... Įdomu bus vėl juos išgirsti“,– šypteli sporto naujienų redaktorius V. Radzevičius.

Atlikėja Oksana Pikul-Jasaitienė taip pat asmeniškai pažįsta tiek Alaną, tiek Arą. „Paauglystėje buvau didelė jų dainų gerbėja. Turėjau įrašus, rinkau plakatus ir net jų parašus turėjau“,– dalinosi prisiminimais žavi O. Pikul-Jasaitienė. Pastaruosius metus grupės „Naujosios pupytės“ lyderė su „Naktinės personos“ nariais sveikinasi, bičiuliaujasi ir pagaliau gavo netgi kvietimą į jų koncertą po 20 metų. „Nerealu. Svajonės pildosi ir realizuojasi“,– džiaugiasi Oksana. „Ech, taip norėčiau paklausyti dainų „Kaltas ruduo“, „Labai norėčiau aš“, „Sukasi ratu“ su savo vyru.. Deja, teks praleisti šį koncertą, nes esame išvykę į Rusiją“,– nusivylimo neslėpė garsaus krepšininko žmona O. Pikul-Jasaitienė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė

Televizijos laidų vedėjas Marijonas Mikutavičius su „Naktinės personos“ nariais Alanu Chošnau ir Aru Vėberiu susipažino jo muzikinėje laidoje 1995 metais. Nuo to laiko atlikėjai nemažai laiko pradėjo leisti kartu: žaidė futbolą, keliaudavo, linksmindavosi ir pramogaudavo. „Smagu juos prisiminti. Patinka dainos „Paskęsti debesyseee, paskęsti debesyseee..“  ir „Kaaaltas ruduuoooo....“ ,– improvizavo grupės dainas aktorius Marijonas.

Lietuvių teatro kino ir televizijos aktorė Gražina Baikštytė tiksliai neatsimena kaip susipažino su grupės „Naktinės personos“ nariais Alanu ir Aru, tačiau jau nuo senų laikų visa jos šeima  su grupės nariais yra pažįstama. „Lietuva yra tokia maža ir aš manau, visi menininkai daugiau, mažiau vieni kitus pažįsta. Ne su visais taip nutinka. Kitus tik gali pažinoti, bet laikai atstumą ar neypatingai domiesi.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Gražina Baikštytė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Gražina Baikštytė

Alanas ir Aras yra simpatiški, faini ir nuostabūs atlikėjai bei jų dainos“, – negailėjo šiltų žodžių aktorė Gražina Baikštytė. G.Baikštytė prisipažino, jog visada galvojo, jog muzikantai nebūtinai turi būti protingi, todėl yra maloniai nustebinta Aro Vėberio protiniais gabumais. Taip pat džiaugiasi, jog „Naktinės personos“ nariai po išsiskyrimo neužmigo ant laurų, nes abu yra kūrybingi ir dar smagiau, jog susiėjo vėl, bent trumpam. Kadangi Gražinos šeimai Kalėdų senelis įteikė pakvietimą į koncertą, meilės dieną švęs visi drauge.

Pirmasis grupės „Naktinės personos“ narių stilistas ir dizaineris buvo Seržas Gandžumianas. Jis jau seniai su Alanu ir Aru pažįstami ir niekada jų nevertino atskirai, bet vertino kaip visumą. „Puikūs bičai, geri žmonės ir muzika. Dar patinka jų išsišokimas iš bendros Lietuvos muzikos linijos. Smagu, jog po 20 metų vėl susijungė bent vienam turui“,– teigė žymūs Lietuvos dizaineris. Seržas mano, jog grupei ir vėl susibūrus, ją lydėtų didžiulė sėkmė, nes abudu žavūs ir kūrybiški. Kadangi po kelių dienų jo sūnaus gimtadienis, S. Gandžumianas svarsto atšvęsti kartu „Naktinės personos“ koncerte.

Eglės Pinikienės nuotr./„Naktinės personos“
Eglės Pinikienės nuotr./„Naktinės personos“

Bilietai tirpste tirpsta į koncertą, kuris vyks Vasario 14 dieną, Vilniuje, „Siemens Arenoje“, po 20 metų į sceną grįžtančios, vienos didžiausios populiarumo sulaukusios grupės Lietuvoje, „Naktinės personos“. Organizatorių duomenimis bilietų liko tik keli šimtai.

VIDEO: „Naktinės personos“ – „Kaltas ruduo“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką