Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 08, 10:57

Žinomų atlikėjų prodiuseris P.Jasiūnas pristato solinį kūrinį „Apie vyną ir tave“

Žinomas muzikos prodiuseris Paulius Jasiūnas, radijo stoties „Lietus“ muzikos apdovanojimuose 2021 pripažintas, kaip geriausias metų muzikos autorius, melomanams pristato savo kūrybą. „Apie vyną ir tave“ – taip savo kūrybos dainą pavadino kūrėjas, pasak kurio, ji nėra tiesiogiai apie vyną.
Paulius Jasiūnas
Paulius Jasiūnas / Tomo Andrijausko nuotr.

„Aš visąlaik dirbu kitiems – kuriu muziką, rašau dainas, jas aranžuoju, įrašinėju. Bet paskutinius dvejus metus vis užtrukdavę karantinai, ilgesni pasivaikščiojimai, tuščia studija suteikė daugiau erdvės savoms mintims, atradau laiko be tikslo atsisėsti prie instrumentų, tiesiog groti, dėlioti žodžius. Turėjau laiko išgirsti savos muzikos skambesį. O gal truputį ir pavargau dirbti vien tik kitiems“, – sako muzikos prodiuseris ir dainų kūrėjas Paulius Jasiūnas.

Prieš daugiau nei dešimt metų grupėje „The Brainers“ grojęs ir dainavęs Paulius manė, kad iširus grupei, baigėsi ir jo, kaip vokalisto, kelias.

„Man patinka būti nematomu ir dirbti studijoje. Man patinka, kai užsakovas džiaugiasi gautu rezultatu, o dainos skamba. Tačiau net maksimaliai dalyvaudamas kūrybiniame procese, tu kuri ne sau – kuri atlikėjams ir jų auditorijai, bandai suprasti ir išgirsti, kas tinka ir patinka būtent jiems. Rašydamas dainą kitam, dažniausiai neleidi sau būti iki galo atviram, nes jei leidi, paskui išsiskirti su ta daina būna per daug skauda. Tikrai yra taip buvę“, – pasakoja Paulius.

VIDEO: Paulius Jasiūnas - Apie vyną ir tave

Anot jo, yra dainų, kurias dainuoti privalo pats kūrėjas, tik tada jos suskambės, todėl ir vėl nusprendė uždainuoti pats. Paulius pristato savo pirmąją solinę dainą „Apie vyną ir tave“.

„Tikiuosi, neįsijungs jokie nei išoriniai, nei vidiniai cenzūros mechanizmai ir žmonės dainą išgirs. Ji ne apie vyną. Atvira, intymi, bet man nereikia slėptis. Mano muzika dabar skamba taip, noriu ja pasidalinti ir su kitais“, – kalba P.Jasiūnas.

Muzikantas išduoda, kad dainų tikrai bus daugiau, jau baigiamas įrašyti visas albumas, o bendradarbiavimo su kitais Lietuvos muzikantais jis neketina atsisakyti, darbas studijoje vyksta intensyviai.

„Aš manau, kad labiau esu muzikos prodiuseris. Juo ir būsiu. Bet šiek tiek ir padainuosiu. Paklausykit, gal patiks“, – kukliai pasakodamas, kviečia klausytojus įvertinti P.Jasiūnas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką