Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 24d. 09:57

Živilė Ba konkursų verpetuose

Živilė Ba sako, kad konkursai ją skatina tobulėti.
„Lietuvos žinių“ nuotr. / Živilė Ba sako, kad konkursai ją skatina tobulėti.

Živilė Ba – atlikėja, mėgstanti save išbandyti įvairiuose konkursuose. Ir svarbiausia – jai sekasi.

Ketvirtadienį vykusiame radijo stoties "Opus 3" geriausios grupės rinkimų pusfinalyje Živilė su grupe nurungė abu savo konkurentus: Kreivą su Raimonda bei "Avaspo". Muzikantai atstovavo gan skirtingiems stiliams, tad suprantama, kodėl komisijos nariai nenoriai juos paleido nuo scenos, o po pasirodymų apipildavo gausybe klausimų.

Konkurentai

Pirmasis muzikinis duetas susirinkusiesiems pateikė dainuojamosios poezijos kūrinių. Kreivas džiaugėsi, kad tą vakarą susirinko nemažai gyvos muzikos gerbėjų, pasirinkusių koncertą, o ne dar vieno naujo prekybos centro atidarymą. Grupė "Avaspo" su Gabriele Labanauskaite priešakyje pamalonino alternatyviosios elektroninės muzikos gerbėjus. Muzikantams scenoje tikrai netrūko energijos ir emocijų. Vis dėlto vakaro nugalėtoja tapo Živilė Ba su trimis muzikantais užnugaryje.

Smagi patirtis

Pasiteiravus, kaip Živilė ruošėsi šiam konkursui, ji pasakojo:

- Jokio ypatingo pasiruošimo nebuvo, nes tikėjomės nugalėti savo dainomis. Konkursui atrinkome naujesnes dainas, todėl tie, kurie tikėjosi išgirsti senesnius kūrinius, gal kiek nusivylė. Tačiau jau norime atsinaujinti. Žinoma, pačių naujausių kūrinių taip pat negrojome.

- Praėjusį mėnesį dalyvavote Baltijos dainų konkurse Karshamn mieste Švedijoje, pelnėte antrąją vietą. Kokie įspūdžiai?

- Tai buvo įdomi patirtis. Šis konkursas labai profesionaliai suorganizuotas. Nieko netrūko, mus vos ne ant rankų nešiojo. Tai buvo pirmoji scena, kurioje pasirodžiau su tokiu dideliu būriu atlikėjų. Be to, jie visi atvyko iš skirtingų valstybių. Užsimezgė labai daug įdomių pažinčių.

Dėl antrosios vietos, žinoma, smagu. Ji buvo netikėta, nes pirmiausia turėjome tikslą sudalyvauti konkurse ir įgyti patirties.

- Patinka dalyvauti konkursuose?

- Juose puiki galimybė išbandyti savo jėgas. Be to, konkursai - tarsi spyris į užpakalį, kad judėtum toliau. Žinoma, smagūs ir soliniai koncertai, bet konkursuose įdomiau.

- Kokių dar turite muzikinių planų?

- Iki metų pabaigos konkursų kol kas nenusimato. Vėliau bus matyti. Be to, rudenį dėl asmeninių priežasčių turėsiu padaryti pertrauką. Dar negaliu pasakyti, kiek ji užtruks. Tačiau anksčiau ar vėliau sugrįšiu.

„Lietuvos žinios“
Temos: 1 Muzika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką