Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 20, 21:00

10 atvejų, kai vienus aktorius tęsiniuose pakeitė kiti: nusikaltimai, ligos ir ginčai

Žiūrėdami filmus prisirišame prie mėgstamų herojų ir juos vaidinančių aktorių. Tačiau kartais likimas iškrečia pokštą ir tęsinyje tą patį veikėją išvystame įkūnijamą jau kito aktoriaus. Kino istorijoje to priežasčių būta įvairiausių – bendradarbiavimą su žvaigždėmis kartais nutraukia pačios studijos, nepatenkintos jų elgesiu, retsykiais įsipainioja ir mirtis, o tam tikrais atvejais darbo tęsiniuose atsisako patys aktoriai. Supažindiname su dešimt pavyzdžių.
Originalūs filmų aktoriai ir tęsiniuose juos pakeitę kiti Tik prenumeratoriams
Originalūs filmų aktoriai ir tęsiniuose juos pakeitę kiti / Scanpix, Vida Press nuotr., stopkadras

Cameronas Thoras / Campbellas Scottas – „Juros periodo parkas“ / „Jurios periodo pasaulis“

Daktaro Lewiso Dodgsono personažas Michaelo Crichtono „Juros periodo parko“ romanuose gana svarbus, tačiau pirmoje pagal minėtą knygą sukurto 1993-iųjų filmo dalyje šis veikėjas pasirodė trumpai. Čia blogiuką įkūnijo aktorius Cameronas Thoras.

Po trijų „Juros periodo parko“ dalių sekė „Juros periodo pasaulio“ trilogija, o ją užbaigti kūrėjai nusprendė sugrąžinę L.Dodgsono personažą ir juostoje „Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“ suteikę jam nemažą reikšmę. Vis dėlto studijai teko ieškotis kito aktoriaus, mat C.Thoras prieš kurį laiką buvo šešeriems metams pasodintas į kalėjimą už tai, kad seksualiai išnaudojo 13-metę.

Cameronas buvo nuteistas po to, kai Jordyn Ladell, viena iš jo buvusių vaidybos studenčių, prisipažino, kad 2009 m. aktorius kelis kartus ją prievartavo. Tiesa, šiuo metu vyras jau laisvėje, buvo paleistas anksčiau laiko už gerą elgesį, tad techniškai galėjo filmuotis juostoje. Visgi akivaizdu, kad kino studija ilgai negalvojusi nusprendė, jog seksualiniam nusikaltėliui čia – ne vieta. Todėl 2022-ųjų filme L.Dodgsoną įkūnijo Campbellas Scottas.

Stopkadras, Scanpix nuotr./Cameronas Thoras, Campbellas Scottas
Stopkadras, Scanpix nuotr./Cameronas Thoras, Campbellas Scottas

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką