Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2021 birželio 20d. 20:56

53-ejų britų garsenybė nustebino gerbėjus: įsiamžino visiškai nuoga

Ulrika Jonsson
Vida Press nuotr. / Ulrika Jonsson
Britų garsenybė Ulrika Jonsson gerbėjus gerokai nustebino itin atvira savo nuotrauka. Vieną karščiausių dienų ji įsiamžino sode visiškai nuoga, mūvėdama tik ilgaaulius guminius batus.

Vis dėlto, tokia nuotrauka moteris pasidalijo ne be reikalo.

53-ejų metų keturių vaikų mama U.Jonsson aktyviai prisideda prie vyrų psichinės sveikatos kampanijos „Bare Yourself“, kuri skatina apnuoginti savo emocijas ir išgyvenimus. Tiesa, garsenybė į šį kampanijos šūkį nusprendė pažiūrėti labai tiesioginiu apsinuoginimo kampu.

Socialiniuose tinkluose pasipylę komentarai parodė, kad tokios atviros nuotraukos moters gerbėjai tikėjosi mažiausiai. Tačiau U.Jonsson sulaukė gausybės palaikymo.

„O Dieve, Ulrika, atrodai pritrenkiančiai! Vos neišmečiau telefono iš rankų! Pagaliau kažkas tikro ir nefotošopinto! Natūrali moteris – pati gražiausia“, – vienas po kito pylėsi šimtai komentarų.

Švedų kilmės britų žvaigždė ne pirmą kartą drąsiai demonstruoja kūno linijas. Buvęs modelis ne kartą pateko į apkalbų akiratį dėl staigaus svorio numetimo. Moteris ne kartą pati atvirai kalbėjo, kad ji supranta, jog suglebusi oda moteriai nėra maloniausia išvaizdos dalis, tačiau save ji priima su visais trūkumais.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

ANGLIJA.today

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką