Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 27, 00:05

A.Makarevičius su žmona nesuteiks Rusijos pilietybės savo naujagimiui

Muzikantas, grupės „Mashina Vremeni“ narys Andrejus Makarevičius su žmona Einat Klein kovo pabaigoje susilaukė kūdikio. Tačiau, kadangi jis nepalaiko karo Ukrainoje vykdančio Rusijos lyderio Vladimiro Putino veiksmų, todėl nusprendė naujagimiui nesuteikti Rusijos pilietybės, skelbia „Unian“.
Andrejus Makarevičius
Andrejus Makarevičius su žmona Einat Klein / Socialinių tinklų nuotr.

A.Makarevičius – vienas pirmųjų agresorės šalies muzikantų, pasisakiusių prieš karą Ukrainoje. Prieš kurį laiką muzikantas išvyko iš gimtinės ir šiuo metu gyvena Izraelyje. Čia kovo pabaigoje atlikėjui gimė ketvirta jo atžala, kuriam tėvai suteikė Eitano vardą.

Kaip skelbia „Unian“, dėl karo Ukrainoje A.Makarevičius nusprendė, kad Tel Avive gimęs sūnus Eitanas neturės Rusijos pilietybės. Teigiama, kad muzikantas su žmona Einat, ne vienerius metus gyvenančia Izraelyje, savo atžalai suteiks šios šalies pilietybę.

„Tai visiškai sąmoningas mano sprendimas. Šiuo metu tai jam saugiau. Svarbiausia – kodėl! Izraelio pilietybė užtikrina visus 99,9 proc. jo poreikių. Manau, kad tikras žydas turi gyventi Izraelyje“, – sakė A.Makarevičiaus žmona Einat interviu „Beware: Sobchak“ metu.

Ketvirtasis Andrejaus Makarevičiaus vaikas gimė kovo 30 dieną Tel Avivo gimdymo namuose.

Ši atžala – pirmoji jo žmonai. A.Makarevičius iš ankstesnių santykių turi tris vaikus – sūnų Ivaną, dukras Aną ir Daną.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką