Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 28d. 14:18

A.Wolffas atskleidė savo nemaloniausią sceną su N.Cage'u trileryje „Kiaulė“

Trileris „Kiaulė“
Du Kine nuotr. / Trileris „Kiaulė“
Vaidinęs įvairius vaidmenis filmuose, nuo veiksmo komedijos „Džiumandži“ (angl. „Jumanji“) iki nepriklausomo siaubo filmo „Paveldėtas“ (angl. „Hereditary“), aktorius Alexas Wolffas savo karjeroje dirbo su daugeliu talentingų aktorių, kurie filmavimo aikštelėje atskleisdavo savo darbo metodus.

Vis dėlto viskas ką A.Wolff buvo išmokęs dirbdamas su ankstesnėmis žvaigždėmis nublanko, kai aktoriui teko suvaidinti priešais „Oskaro“ laureatą Nicolą Cage'ą naujame nepriklausomame filme, trileryje „Kiaulė“ (angl. „Pig“).

Filme „Kiaulė“ N.Cage'as vaidina atsiskyrėlį Robą, gyvenantį Oregono (JAV) tyruose, kurio pagrindinė gyvenimo paskirtis yra medžioti trumus su savo mylima kiaule.

Robo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis kai kažkas pagrobia jo kiaulę, todėl jis pasitelkia Amirą (akt. Alexas Wolffas), iniciatyvų verslininką, kuris superka Robo trumus restoranų vardu, kad šis nuvežtų Robą į Portlendą išsiaiškinti kas įvykdė nusikaltimą. Ką atranda Amiras, tai paslaptingą ir neramią Robo praeitį, vedančią į netikėtą atradimą apie miškininko išskirtinę kiaulę.

Neseniai A.Wolffas atskleidė, kad jį nuoširdžiai nustebino Nicolo Cage'o vaidybos metodai.

„Jaučiausi, kad mano mokymosi kreivė tapo statmena, ji kilo tiesiai į viršų su Nicolas (Cage'as, – savo susižavėjimo neslepia Alexas Wolffas. – Aš tiesiog tam atsidaviau ir nors galiu pasirodyti galbūt nenuoširdus, bet perėjau iš vienos versijos aktoriaus į visai kitą versiją. Tokią, kuri yra 1000 kartų geresnė dėl darbo su Nicolu. Ir manau, kad būtent dėl to, visi jo filmai ir aplink jį esantys žmonės, manau, tampa dar geresni. Manau, kad jis iš visų išspaudžia geriausią. Jis yra tikras komandos lyderis – profesionalus menininkas.“

Filmo anonsas:

VIDEO: KIAULĖ | Kinuose nuo rugpjūčio 6 d. | Oficialus anonsas [HD] | 2021

Jau pirmoje A.Wolffas ir N.Cage'as scenoje kartu trileryje „Kiaulė“, Amiras atvyksta į Robo vienkiemį nusipirkti ką tik nuskintų trumų. Tai išskirtinė scena, turint omenyje, kad kalba tik A.Wolffas, o Nicolas Cage'as beveik nekreipia į jį dėmesio. Vaidyba scenoje, kur jo kolega visą laiką pratyli, A.Wolffas buvo kažkas naujo ir itin nepatogu, juolab kad jis vaidino priešais tokią kino žvaigždę kaip N.Cage'as.

Galų gale Alexas Wolffas priėmė šį iššūkį ir pajuto, kad dėl to jis tapo geresniu aktoriumi.

„Žinote, tai visiškai pakeičia žaidimą, nes yra labai sunku. Sunku kalbėti kai su tavimi nekalba, bet galiausiai tai pasitarnauja iš teigiamos pusės. Ką jauti kaip aktorius yra, pavyzdžiui: „O Dieve, ar aš viską darau gerai?“ Tai tikrai pasitarnavo mano personažui. Kadangi aš kalbėjau toliau, o jis ir toliau nekalbėjo, šiek tiek nervinausi ir jaučiausi nesaugus. Įsivaizduokite, kaip jaustis, jei jūs uždavėte man klausimą, o aš tik į jus žiūrėčiau. Manau, kad jūs pradėtumėte nervingai formuluoti tolimesnius klausimus. Taigi, sakau, kad buvo šiek tiek baisu, bet tikrai smagu“, – atskleidžia A.Wolffas.

Du Kine nuotr./A.Wolffas
Du Kine nuotr./A.Wolffas

Alex Wolff iš tiesų turėjo dar vieną kino žvaigždę, kuri taip pat su juo nekalbėjo, tačiau jo tai nepaveikė, nes tai buvo pagrindinė trilerio „Kiaulė“ veikėja. Vietoje to, Amiro personažas paprasčiausiai patyrė kiaulės įniršį, kad jis priėjo prie Robo trobos slenksčio nusipirkti brangiųjų trumų.

„Ji pradėjo vaikščioti ant mano gražių batų, o aš pradėjau ant jos šaukti. Visa tai buvo improvizuota, nes buvo net šiek tiek juokinga. Ji buvo tikra diva, bet mes ją mylėjome“, – šypsodamasis prisimena aktorius A.Wolffas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

03:08
07:33
00:20

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką