Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 10, 14:10

Aktorė K.Holmes mėgaujasi naujais jausmais: mylimasis – 10 metų jaunesnis muzikantas

Amerikiečių aktorė Katie Holmes (43) – nebe vieniša. Moters širdį užkariavo muzikantas Bobby Wootenas III (33). Įsimylėjėliai nevengia viešai demonstruoti jausmų ir kartu atrodo išties laimingi.
Katie Holmes
Katie Holmes / Scanpix, Instagram nuotr.

Aktorės Katie Holmes gyvenime atsiradęs naujas vyras, rodosi, jai teikia labai daug laimės. Tai matyti paparacų užfiksuotuose kadruose, kuriuose Katie ir muzikantas Bobby Wootenas III drąsiai demonstruoja jausmus.

Laisvalaikio drabužiais vilkinti pora buvo pastebėta Niujorke. Jie juokėsi, bučiavosi ir vaikštinėjo susikibę rankomis, rašo people.com.

K.Holmes ir B.Wootenas III aplankė Solomono R.Gugenheimo muziejų, vaikščiojo po Centrinį parką ir susitiko su aktorės motina Kathleen A.Stothers-Holmes. Ši ir naujasis dukros mylimasis, atrodo, puikia sutaria – jiedu pastebėti apsikabinę.

Anot dailymail.com, šis gestas tarsi patvirtina, kad tarp aktorės ir dešimt metų jaunesnio muzikanto mezgasi kai kas rimto. K.Holmes ir B.Wooteno atstovai užsienio žiniasklaidai apie jų santykius kol kas nekomentavo.

B.Wootenas III – „Grammy“ nominuotas prodiuseris, kompozitorius, profesionalus bosistas, grojęs su pasaulinėmis žvaigždėmis – Davidu Byrne'u, Jennifer Lopez, o pastaruoju metu bosine gitara pritariantis kanadiečių dainininkei Carly Rae Jepson. Jiedu kartu pasirodė šių metų Coachellos muzikos festivalyje Kalifornijoje.

Nuo 2020-ųjų iki praėjusių metų gegužės aktorė susitikinėjo su virtuvės šefu Emilio Vitolo jaunesniuoju. Pora buvo nufotografuota susikibusi už rankų ir vaikštinėjanti Niujorko gatvėmis. Kalbėta, kad dėl Katie Holmes jis nutraukė sužadėtuves ir išsiskyrė su buvusia ilgamete savo partnere.

Emilio Vitolo buvo antrasis vyras, su kuriuo Katie Holmes pasirodė viešumoje po 2012 metais įvykusių skyrybų su aktoriumi Tomu Cruise'u.

Vida Press nuotr./Katie Holmes ir Emilio Vitolo
Vida Press nuotr./Katie Holmes ir Emilio Vitolo

Pirmasis vyras, su kuriuo po ilgo laiko viešumoje pasirodė Katie, buvo aktorius Jamie Foxxas. 2019 metais jiedu nutraukė šešerius metus trukusius santykius. Žinia apie jųdviejų skyrybas daug kam buvo netikėta, mat ši draugystė išlaikė ne vieną išbandymą.

Holmes ir Jamie Foxxo meilės istoriją užgniaužę kvapą sekė ne tik jų artimieji, bet ir gerbėjai. Vien jau ko vertos buvo kalbos apie Katie Holmes buvusio vyro Tomo Cruise'o iškeltą ultimatumą.

Vida Press nuotr./Katie Holmes ir Jamie Foxxas
Vida Press nuotr./Katie Holmes ir Jamie Foxxas

Įnoringasis eks tuomet buvusios žmonos pareikalavo, kad net penkerius metus Katie viešai nesusitikinėtų su jokiu vyru. Toks jo ultimatumas aktorės buvo kantriai tenkinamas, dėl jųdviejų mažametės dukros Suri gerovės ir, manoma, kad už tai Katie gavo 10 mln. JAV dolerių – po 2 mln. už metus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką