Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 10d. 12:59

Aktorės Halle Berry vyras Olivier Martinezas oro uoste įsivėlė į peštynes

Halle Berry ir Olivier Martinezas su vaikais
„Scanpix“/XPOSUREPHOTOS.COM nuotr. / Halle Berry ir Olivier Martinezas su vaikais

Prancūzų aktorius Olivier Martinezas (48 m.) gindamas savo šeimos privatumą Los Andželo oro uoste įsivėlė į peštynes, praneša „Gossip Cop“.

Oro uoste Olivier Martinezas buvo su savo žmona Halle Berry (48 m.), jos dukra Nahla (6 m.) ir jųdviejų sūnumi Maceo (1 m.).

Olivier Martinezas kantrybę prarado, kai gausus būrys paparacų trukdė jo šeimai įlipti į jų paimti atvažiavusį automobilį. Konfliktas tarp aktoriaus, paparacų ir vieno oro uosto darbuotojo įsisiautėjo, tad prireikė įsikišti policijai.

„Scanpix“/XPOSUREPHOTOS.COM nuotr./Halle Berry su vaikais
„Scanpix“/XPOSUREPHOTOS.COM nuotr./Halle Berry su vaikais

„Gossip Cop“ žiniomis, Olivier Martinezas rankose laikė tuščią automobilio kėdutę, skirtą jo sūnui, ir užsimojo ja į oro uosto darbuotoją. Šis pargriuvo ant nugaros, tačiau kol kas nėra aišku, ar jis pargriuvo nuo smūgio, ar stengdamasis jo išvengti. Vyras susitrenkė nugarą ir tuojau pat buvo nuvežtas į vietos ligoninę, kur jam suteikta reikalinga pagalba.

Olivier Martinezo pargriautas oro uosto darbuotojas policijoje parašė pareiškimą prieš aktorių. Kol kas nėra žinoma, ar tas žmogus taip pat bandė nufotografuoti garsenybių šeimą, ar, priešingai, bandė atbaidyti paparacus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką