Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 12d. 09:18

Ewanas McGregoras naujame filme dalinosi scena su įsivaizduojamu Mike Pūkuotuku

Ewanas McGregoras ir Mikė Pūkuotukas filme „Jonukas“
Kadras iš filmo / Ewanas McGregoras ir Mikė Pūkuotukas filme „Jonukas“

Režisierius Marcas Forsteris, kad papasakotų savo istoriją apie medaus statinės dydžio meškiuką, nuotykių komedijoje „Jonukas“ („Christopher Robin“), kreipėsi į keletą garsių Holivudo vardų.

Aktorius Ewanas McGregoras, kuris padėjo įkūnyti vieną iš žymiausių personažų „Žvaigždžių karų“ franšizės istorijoje – Obi-Wan Kenobi, filme „Jonukas“ atlieka pagrindinį, užaugusio A. A. Milne'o pasakos berniuko vaidmenį. Aktorė Hayley Atwell, kuri įsitvirtino „Marvel“ kino visatoje vaidindama agentę Peggy Carter, naujajame filme vaidina Jonuko žmoną.

Kadras iš filmo/Filmas „Jonukas“
Kadras iš filmo/Filmas „Jonukas“

Filme Mikė Pūkuotukas ir gauja pasirodo, kad padėtų Jonukui atgauti kadaise turėtą vaikišką entuziazmą ir nuostabą. Vis dėlto, Mikė Pūkuotukas, Tigras, Pelėda ir kiti yra pliušiniai gyvūnai, gyvenantys realiame pasaulyje. Tai reiškia, kad aktoriams filmavimo metu dažnai teko kalbėti su įsivaizduojamais gyvūnais, kurie tik vėliau kompiuterio pagalba būdavo pridedami į kadrą.

„Daugelyje scenų aš tiesiog kalbėjau su įsivaizduojamu meškiu. Tai buvo įgūdis, kurį teko išmokti“, – sako Ewanas McGregoras.

Kadras iš filmo/Ewanas McGregoras ir Mikė Pūkuotukas filme „Jonukas“
Kadras iš filmo/Ewanas McGregoras ir Mikė Pūkuotukas filme „Jonukas“

Aktorė Hayley Atwell trejus metus praleido dramos mokykloje dėvėdama aptemptus drabužius ir apsimesdama medžiu ar tam tikru objektu, todėl dirbti šalia tuščios vietos aktorei nebuvo naujiena. Vis dėlto filmo „Jonukas“ žvaigždės buvo papildomai specialiai apmokytos kalbėti su įsivaizduojamais personažais, o labiausiai pravertė patyrusių aktorių jaunatviškos savybės.

Aktorės Hayley Atwell teigimu, jos draugai ją apibūdina nuoširdžią kaip vaiką.

„Jie sako, kad esu nuoširdi kaip vaikas. Taip yra todėl, kad aš dirbu pasaulyje, kuriame naudoju savo vaizduotę. Kai jūs darote kokią nors sceną su kitu aktoriumi, jūs žaidžiate vienus su kitu. Man labiausiai patrauklios scenos yra tos, kurioje aš išbandau kažką naujo. Todėl man labai patinka gyventi vaizduotės pasaulyje“, – teigia Hayley Atwell.

Kadras iš filmo/Ewanas McGregoras, Bronte Carmichael ir Hayley Atwell filme „Jonukas“
Kadras iš filmo/Ewanas McGregoras, Bronte Carmichael ir Hayley Atwell filme „Jonukas“

Hayley Atwell ir Ewanas McGregor sutaria, kad filmas didumą savo galios pasisemia iš A. A. Milne'o rašybos. Aktorių Ewaną McGregorą visada žavėjo rašytojo A. A. Milne'o gebėjimas taip stipriai įtraukti skaitytoją.

Aktorė Hayley Atwell skaitė Milne'o knygas kai buvo jauna ir vėl prieš filmavimą. Aktorės teigimu, kai ji buvo jaunesnė, ją sukrėtė personažų grynumas ir nekaltumas. Dabar aktorė atrado humorą, kuris ateina iš „nepagrįstos ironijos sutinkamos visoje pasakoje“.

Aktorius Ewanas McGregoras taip pat džiaugiasi, kad filmas pabrėžia kaip svarbu yra atsiverti ir palaikyti ryšius su tais, kuriuos mylime net tada kai gyvenimas sukelia nelaimes ar skausmą. Aktoriaus teigimu, filmas „Jonukas“ turi svarbią žinutę – reikia grįžti prie to, kas esate.

Nuotykių komedija „Jonukas“ kinuose nuo spalio 12 d.

VIDEO: JONUKAS | Kinuose nuo spalio 12 d. | Oficialus anonsas [HD] | 2018

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

01:50
03:26
01:09

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką