Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 27, 09:40

Aktorius J.Brolinas prisipažino, kodėl atsisakė vaidmens „Juros periodo pasaulyje“

Aktorius Joshas Brolinas atskleidė, kodėl atsisakė pagrindinio vaidmens „Juros periodo pasaulio“ (angl. „Jurassic World“) franšizėje.
Joshas Brolinas trileryje „Sicario: karteliniai karai“
Joshas Brolinas trileryje „Sicario: karteliniai karai“ / Kadras iš filmo

Aktoriui, žinomam dėl Thanoso vaidmens „Marvel“ kino visatoje ir Keiblo personažo filme „Deadpool 2“, buvo pasiūlytas Oveno Greidžio vaidmuo atnaujintoje „Juros periodo parko“ (angl. „Jurassic Park“) franšizėje.

J.Brolinas prisipažino, kad atsisakė legendinės „Juros periodo“ franšizės, nes tiesiog negalėjo „įsivaizduoti“ savęs pagrindinio veikėjo amplua.

„Su visa pagarba Stevenui, neįsivaizdavau, kaip tai suvaidinčiau. Negalėjau įsivaizduoti, kad esu tas amplua.“ – prisimindamas savo sprendimą ir Chriso Pratto atranką, sakė Joshas Brolinas.

„Ir aš labai džiaugiuosi savo sprendimu. Ką Chrisas daro su vaidmeniu, manau, kad jis yra tinkamas vaikinas“, – mano aktorius.

Joshas Brolinas taip pat pagyrė savo „Marvel“ kino visatos kolegos Piterio Kvilo vaidmenį franšizėje.

„Kai pamačiau Chrisą filme „Galaktikos sergėtojai“, nes aš jį šiek tiek pažinojau anksčiau, pamaniau: „KĄ?“. – teigia aktorius J.Brolinas. „Aš turiu omenyje, mes visi taip pagalvojome. Net besigėdydamas jam tai pasakiau, kai vieną kartą pamačiau jį vakarėlyje. Man atrodė: „Bičiuli, kaip tu tai išdarinėji?“

„Man labai patinka, kad kitiems žmonėms sekasi gerai, taip turi būti ne tik man. Taigi, taip, manau, kad žinojau, kad kažkas kitas atliks Oveno vaidmenį daug geriau už mane.“ – kodėl atsisakė pagrindinio vaidmens „Juros periodo pasaulio“ franšizėje atskleidė Joshas Brolinas.

„Juros periodo pasaulio“ franšizė sugrįžta į kino teatrus birželio mėnesį su paskutine dalimi, kurioje sugrįš ir originalios „Juros periodo parko“ žvaigždės Samas Neillas, Laura Dern ir Jeffas Goldblumas.

„Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“ bus išleistas 2022 m. birželio 10 d., likus vos vienai dienai iki datos, kai Stevenas Spielbergas 1993 m. birželio 11 d. pradėjo „Juros periodo parko“ odisėją.

VIDEO: JUROS PERIODO PASAULIS. VIEŠPATAVIMAS | Kinuose nuo birželio 10 d. | Oficialus anonsas [HD] | 2022

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką