Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 18d. 09:39

Aktorius Michaelas B.Jordanas – seksualiausias 2020 metų vyras: „Šeimos moterys tuo didžiuojasi“

Seksualiausias 2020 metų vyras - Michaelas B.Jordanas
„Instagram“ ir Vida Press nuotr. / Seksualiausias 2020 metų vyras - Michaelas B.Jordanas

Tai pavyzdys, kaip viskas gali paskeisti per septynerius metus. Tada dar 26-erių Michaelas B.Jordanas 2013-aisiais „People“ žurnale buvo paminėtas kaip vienas tų vyrų, kurių reikėtų nepamesti iš akių už jo vaidmenį tų metų filme „Fruitvale Station“, o šiemet jis karūnuotas seksualiausiu vyru.

Kietas jausmas, – sakė jis leidiniui „People“. – Visi visada dėl to juokavo „Mike’ai, tai vienas dalykas, kurio tikriausiai negausi“. Tačiau gera būti šio klubo dalimi.“

Nuo ištreniruoto kūno bokso legendos Apollo Creedo sūnaus Adonio vaizdavimo 2015 metų filme „Creed“ iki negailestingo blogiuko Eriko Kilmongerio įkūnijimo 2018-ųjų hite „Juodoji pantera“, 33-ejų M.B.Jordanas Holivude, o taip pat pasaulyje, palieka vis ryškesnę žymę.

Aktorius aktyviai reiškėsi ir šių metų rinkimuose bei „Black Lives Matter“ judėjime.

„Manau, viskam ateina laikas ir vieta. Rinkausi akimirkas, kur galėčiau turėti daugiausiai įtakos. Visi gali imtis veiksmų – didelių ar mažų – siekiant padėti sukurti pokyčius, kuriuos norime matyti“, – tęsė seksualiausiu vyru ne tik dėl išvaizdos, bet ir darbų, stipraus bei įkvepiančio aktyvizmo, išrinktas aktorius.

Užaugęs Naujojo Džersio mieste Niuarke su broliu Khalidu ir seserimi Jamila, M.B.Jordanas visai savo šeimai yra dėkingas, kad neleido nusigręžti nuo savo šaknų ir visuomenės problemų.

„Mano mama ir tėtis labai daug paaukojo tam, kad pasirūpintų mano seserimi, broliu ir manimi. Esu dėkingas, – tęsė aktorius. – Jie turėjo įtakos tam, kokiu tapau ir kaip elgiuosi kiekvieną dieną. Be viso to daugybė dalykų manyje nebūtų tokie patys. Viskas prasideda nuo pamatų. Esu už tai dėkingas.“

Kol kas viengungišku gyvenimu besimėgaujantis aktorius, kuris, jei nedirba, važinėjasi automobiliais, gamina maistą ir žaidžia vaizdo žaidimus, tikina, kad pasitikėjimo savimi – vienos iš daugelio seksualumą tik sustiprinančių savybių – paslaptis – supratimas, jog visų laimingais nepadarysi.

„Gali turėti gerų ketinimų pasaulyje, tačiau vis tiek sulauksi kontroversijų ir kokio nors negatyvumo. Kartais tereikia pasikliauti visata, ar ne? Turite tikėti savimi ir daryti tai, kas atrodo teisinga“, – minėjo M.B.Jordanas.

Na o pasiteiravus apie jo naujausią titulą, aktorius atskleidė, jog labiausiai tuo didžiuosis jo šeimos moterys. Aktoriaus močiutė, o po to ir mama bei tetos visuomet domėjosi ir skaitė apie „People“ paskelbtus to meto seksualiausius vyrus.

„Šitam jos tikrai parinks ypatingą vietą“ , – apie žurnalą kalbėjo jis.

Po 10 metų M.B.Jordanas, Tomo Clancy filme „Without Remorse“ įkūnysiantis buvusį karinio laivyno karį, tapusį CŽV operatyvininku, norėtų „galbūt dažniau būti režisieriumi, mažiau vaidinti ir daugiau prodiusuoti“.

„Tiesiog augti, kad ir kokia evoliucija manęs laukia, – sakė M.B.Jordanas, užsiminęs, kad ir šeimos jau norėtų. – Užsiminsiu apie tai visatai.

Noriu padaryti įtaką visame pasaulyje ir ne tik vaidmenimis.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Seksualiausi iš seksualiausių pasaulio vyrų: kokioms dar garsenybėms buvo įteiktas šis titulas?

Komentarai
Temos: 1 Holivudas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

01:20
03:13
13:27

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką