Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 17d. 10:28

Aktorius Willas Smithas „Aladino“ perdirbinyje uždainavo princo Ali dainą: išgirskite

Willas Smithas filme „Aladinas“
„Disney" nuotr. / Willas Smithas filme „Aladinas“

Princas Ali jau čia – ir jo draugas džinas padeda jam užkariauti princesės širdį. Kino gerbėjų pamėgta daina iš originalios 1992-ųjų animacinės juostos „Aladinas“ įgauna daugiau pompastikos ir detalių netrukus kinuose pasirodysiančiame vaidybiniame filmo perdirbinyje, kuriame Holivudo žvaigždė Willas Smithas, kaip stebuklingas džinas, suteikia tris norus aktoriaus Mena Massoud įkūnijamam Aladinui.

Aladino pirmasis noras yra tapti princu, kad galėtų susituokti su gražia princese Džasmina, kurios vaidmenį atlieka scenos pažiba Naomi Scott. Džinas įvykdo norą paversdamas Aladiną princu Ali ir naujasis filmo reklaminis vaizdo įrašas parodo, kokį spektaklį džinas sukuria naujajam princui.

Kol M.Massound joja ant milžiniško dramblio, W.Smithas uždainuoja populiariąją dainą, skirtą N.Scott bei jos patikimai tarnaitei Dalijai, kurios vaidmenį atlieka Nasim Pedrad.

Vaizdo klipas:

VIDEO: Aladdin (2019) - "Prince Ali" Clip

Nors animacinės juostos „Aladinas“ gerbėjai iš pradžių skeptiškai vertino W.Smithą džino vaidmenyje, kuris atrodė labiau panašus į save, o ne į mėlynąjį džiną, kurį originale įgarsino Robinas Williamsas, bet filmo anonsas parodo, kad W.Smithas tam tikrose scenose pakeis kūno spalvą.

Aktorius W.Smithas neseniai pasidalino savo nuomone apie galutinę filmo versiją.

„Aš ką tik pažiūrėjau galutinę „Aladino“ versiją! Tai yra ugnis, aš esu priblokštas! Aš negaliu sulaukti, kada jūs visi tai pamatysite. Bet, kol kas... Štai pilnas anonsas!", – pasidalino aktorius W.Smithas savo asmeninėje „Instagram" paskyroje.

Režisieriaus Guy Ritchie („Šerlokas Holmsas") filmo „Aladinas" perdirbinyje, vaizdo įraše matomą išgalvotą Agrabaho miestą įkvėpė skirtingi pasaulio kraštai, įskaitant Artimuosius Rytus, Indiją bei Kiniją. Dar įdomiau, jog naujojo filmo scenarijui didžiulį poveikį padarė ne tik originalus 1992-ųjų animacinis filmas, bet ir klasikinis arabų folkloras iš knygos „Tūkstantis ir viena naktis".

Kino studijos „Disney" nuotykių komedija „Aladinas" kinuose nuo gegužės 24 d.

Filmo anonsas:

VIDEO: ALADINAS | Kinuose nuo gegužės 24d. | Oficialus anonsas 30s [HD] | 2019

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką