Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 7d. 20:26

Alas Pacino vos neprarado vaidmens „Šuniškoje popietėje“ (video)

Alas Pacino filme „Šuniška popietė“
Kadras iš filmo / Alas Pacino filme „Šuniška popietė“

Pasirodo, aktorius Alas Pacino buvo atsisakęs vaidmens „Oskaru“ apdovanotame filme „Šuniška popietė“ („Dog Day Afternoon“), kai kelioms dienoms pasinėrė į girtuoklystes Londone.

Vis dėlto prodiuseris įtikino aktorių blaivia galva perskaityti scenarijų ir šis pakeitė nuomonę.

Holivudo veteranas jau buvo pasirašęs sutartį atlikti banko plėšiko vaidmenį 1975-ųjų filme, už kurį vėliau buvo nominuotas Kino meno akademijos apdovanojimui, bet po audringos nakties Londone pakeitė savo sprendimą.

Tačiau filmo prodiuseris Martinas Bregmanas neketino pasiduoti. Jis įtikino A.Pacino liautis gėrus ir grįžti.

„Tai buvo vienas tų gėrimo Londone atvejų, kai atmečiau vaidmenį „Šuniškoje popietėje“. Aš tikrai jo atsisakiau. Pasakiau, kad nenoriu eiti į banką, jo plėšti ir daryti visas tas nesąmones...“ – pasakojo aktorius Larry Kingo pokalbių laidoje.

„Aš tikrai jo atsisakiau, nors jau buvau pasakęs „taip“. Ir man labai pasisekė, kad šalia manęs buvo tokie žmonės kaip Marty Bregmanas ir (režisierius) Sidney Lumetas...“ – tęsė jis.

„Jie gerai suprato, kad aš to nedarysiu. Aš pasitraukiau, o jie turėjo kažką kitą. Bet Bregmanas dar kurį laiką mane spaudė, spaudė, spaudė... O aš atsakiau: „Marti, aš to nenoriu.“ Tada jis pasakė: „Jeigu truputį negertum, ar galėtum kurį laiką negerti... ir perskaityti scenarijų?“ Aš pasakiau: „Gerai.“ O jis pakartojo: „Ne. Kalbu rimtai. Tik negerk“, – toliau pasakojo A.Pacino.

„Tada porą dienų negėriau ir perskaičiau scenarijų. Viskas pasidarė aišku. Ir kodėl aš to nedarau, paklausiau savęs. Turiu tai vaidinti. Tada jam paskambinau ir pasakiau: „Žinai, Marti, tu teisus – scenarijus yra puikus.“ O jis: „Gerai. Pakalbėsim vėliau...“ Jis veikė kažkaip gudriai ir suktai, kaip tik jis moka... Man labai pasisekė, kad jis ten buvo“, – sakė aktorius.

VIDEO: Dog Day Afternoon Trailer

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Temos: 1 Alas Pacino

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką