Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 3d. 13:06

Alecas Baldwinas kaltas nesijaučia, bet pripažino: jo karjera gali būti baigta

Alecas Baldwinas
Vida Press nuotr. / Alecas Baldwinas
Pirmame atvirame interviu televizijai naujų detalių apie incidentą atskleidęs aktorius Alecas Baldwinas pripažino, kad po operatorės Halynos Hutchins mirtimi pasibaigusios tragedijos filmo „Rustas“ („Rust“) aikštelėje jo karjerai gali būti galas.

„Gali būti“, – interviu „ABC News“ žurnalistui George'ui Stephanopoulos sakė 63 metų aktorius ir pridūrė, kad dėl to pernelyg nesijaudina.

A.Baldwinas taip pat sakė, kad per incidentą spalio 21 d. Naujojoje Meksikoje „nenuspaudė“ ginklo gaiduko. Anot jo, dabar liko atsakyti tik į vieną klausimą – iš kur atsirado tikras šovinys?

„Kažkas į ginklą įdėjo tikrą kulką, – sakė jis. – Aš žinau, kad tai ne aš".

Šis ABC interviu JAV buvo transliuojamas ketvirtadienio vakarą.

„Nežinau, kas atsitiko toje filmavimo aikštelėje. Nežinau, kaip ta kulka pateko į tą ginklą. Nežinau, – kalbėjo A.Baldwinas. – Tačiau aš galėčiau padaryti bet ką, kad ateityje būtų mažiau tikėtina, jog tai pasikartos.“

Vida Press nuotr./Alecas Baldwinas
Vida Press nuotr./Alecas Baldwinas

Aktorius sakė, kad per repeticiją spalio 21 d. operatorė H.Hutchins režisavo kiekvieną jo žingsnį, minėtą interviu cituoja BBC.

„Ji man nurodė, kaip nori, kad laikyčiau ginklą atitinkamu kampu. Aš laikiau ginklą ten, kur ji liepė jį laikyti“, – prisiminė A.Baldwinas.

Alecas pridūrė, kad ginklo gaiduko nenuspaudė – pasak jo, ginklas iššovė vos tik jam nuėmus saugiklį.

Paklaustas, ar jaučia kaltę dėl operatorės mirties, aktorius ir prodiuseris atsakė: „Ne. Ne. Jaučiu, kad... kažkas yra atsakingas už tai, kas nutiko, ir negaliu pasakyti kas, bet žinau, kad taip yra. Ne aš. Sąžiningai prieš Dievą sakau, kad jei manyčiau, jog esu atsakingas, galbūt būčiau nusižudęs.“

Kelis kartus pokalbio metu A.Baldwinas vos suvaldė savo emocijas. Jis atskleidė nusprendęs viešai pasisakyti todėl, kad su incidentu susiję baudžiamieji tyrimai ir civiliniai ieškiniai užtruks ilgai, rašo „Sky News“.

„Tikrai jaučiu, kad negaliu laukti, kol baigsis šis procesas“, – sakė jis.

A.Baldwinas taip pat teigė, kad „padarytų viską, jog ištaisytų viską, kas atsitiko“. Tiesa, jis pridūrė nenorintis būti laikomas auka, „nes čia ir taip turime dvi aukas“ – mirusią operatorę H.Hutchins ir sužeistą, bet išgyvenusį režisierių Joelį Souzą.

15min primena, kad operatorė H.Hutchins buvo nušauta, kai A.Baldwinas repetavo su, jo manymu, saugiu ginklu filmo „Rustas“ filmavimo aikštelėje Naujojoje Meksikoje.

Po tragiškos nelaimės moteris sraigtasparniu buvo nugabenta į ligoninę, tačiau netrukus nuo patirtų susižalojimų mirė. Režisierius Joelis Souza taip pat buvo sužeistas, tačiau, laimei, išgyveno.

Remiantis teismo duomenimis, ginklą A.Baldwinui įteikė režisieriaus padėjėjas Dave'as Hallsas, kuris, kaip skelbia BBC, nežinojo, kad jame yra gyvos amunicijos, todėl ginklą apibūdino kaip saugų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką