Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2014 sausio 8d. 10:10

Švedų aktorius Alexanderis Skarsgardas Pietų ašigalyje nepabūgo išsirengti nuogai

Alexanderis Skarsgardas Pietų ašigalyje
„Instagram“ nuotr. / Alexanderis Skarsgardas Pietų ašigalyje

Švedų aktorius Alexanderis Skarsgardas nepabijojo stingdančio Pietų ašigalio šalčio ir išdrįso nuogas papozuoti komiškai nuotraukai.

Seksualusis aktorius Alexanderis Skarsgardas nuotraukoje, kurią paviešino jo ekspedicijos į Pietų ašigalį vadovas Inge Solheimas, nuogas sėdi ant klozeto ir susimąstęs skaito knygą.

„Pietų ašigalis, -30 laipsnių. Ką skaitai, Alexai? Septintojo „Tikro kraujo“ sezono scenarijų?“ – po „Instagram“ tinkle paviešintos nuotraukos parašė Inge Solheimas.

Tai ne pirmas kartas, kai 37-erių aktorius knygą skaito nuogas – Alexanderį Skarsgardą išgarsinusio serialo „Tikras kraujas“ šeštojo sezono paskutinėje serijoje jo vaidinamas vampyro Eriko personažas taip pat knygą skaitė nuogas sniegynuose.

VIDEO: Alexanderis Skarsgardas seriale „Tikras kraujas“ nuogas skaito knygą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką