Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Alsu: auksinio narvelio įkaitė ar tiesiog laiminga moteris?

Alsu
Scanpix nuotr. / Alsu
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Kalbama, kad vienos iš populiariausių Rusijos atlikėjų vertybės, ištekėjus už jauno milijonieriaus, pakito: ši pagal musulmonų papročius auklėta moteris dėl šeimos paaukojo karjerą. Sklinda kalbų, kad ją auksiniame narvelyje įkalino vyras, tačiau Alsu tvirtina esanti be galo laiminga.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Alsu Safina.
Gimimo data, vieta: 1983 06 27, Tatarstano Respublika, Rusija. 26 m.
Šeima, kurioje gimė: Alsu gimė musulmoniškas tradicijas puoselėjančioje šeimoje; tėvas – Rusijos oligarchas, Rusijos parlamento narys; mama – architektė; Alsu turi du brolius.
Šeiminė padėtis: 2006 m. ištekėjo už perspektyvaus verslininko Jano Abramovo, su juo susilaukė dviejų dukrų – Safinos (3,6) ir Mikellos (2); abi mergaitės, tėvui pageidavus, priklauso judaistų tikėjimui. 
Veikla: populiari Rusijos dainininkė. 2005 m. „Eurovizijos“ konkurse Alsu laimėjo 2–ąją vietą, o 2009 m. buvo šio  konkurso vedėja.

Scanpix nuotr./Alsu su vyru Janu Abramovu
Scanpix nuotr./Alsu su vyru Janu Abramovu

Intymios akimirkos dviese

„Vidurnaktis mums visuomet reiškia darbo dienos pabaigą. Kartais apie pirmą valandą nakties, kai užmiega visas namas: dukrelės, jų auklės, tarnai, Janas pasiūlo: „Pasivažinėjam?“ Jis šypsosi stebėdamas, kaip sublizga mano akys. Skubiai persirengiu patogiais drabužiais. Janas sėda prie vairo, aš – šalia. Iš tamsios Pamaskvės gatvelės pasukame į ryškiai apšviestą greitkelį ir lekiame Maskvos, skęstančios naktinių žibintų jūroje, link. Dviese. Be jokių apsaugininkų. Tomis akimirkomis mes ir vėl priklausome tik vienas kitam. Aš žiūriu į jį ir noriu verkti iš laimės. Jis mane supranta taip, tarsi mes būtume nugyvenę ne ketverius metus, bet visą gyvenimą.
Važinėjame po naktinės Maskvos gatves, klausomės muzikos arba ką nors niūniuojame. Sustojame prie visą parą dirbančios kavinukės ir išgeriame arbatos, o paskui vėl sėdame į automobilį ir tęsiame savo slaptą kelionę ligi tos akimirkos, kol staiga prisimenu, kad Janui rytoj reikia į darbą ir jam būtina išsimiegoti. Grįžtame į namus, visus praėjusios dienos rūpesčius palikę toli už mūsų lizdo ribų“, – vienam Rusijos žurnalistui atvirai pasakoja dainininkė.

Scanpix nuotr./Alsu su Borisu Moisejevu
Scanpix nuotr./Alsu su Borisu Moisejevu

Ištikimasis Gena – visuomet šalia

„Po Maskvą visuomet vaikštau tik lydima apsaugininkų. Nieko nepadarysi – gyvename ne pačioje saugiausioje šalyje, kurioje pasiturinčių žmonių nuolat tyko pavojai. Šalia manęs apsaugininkai atsirado tada, kai man buvo 13 metų. Tai buvo susiję su tėčio – įtakingo verslininko – darbu.
Apsaugininkai mane erzino! Ačiū Dievui, nors mokykloje galėdavau pabūti viena: mane tik atveždavo ir po pamokų paimdavo. Apsaugininkas nesėdėjo šalia per pamokas ir netykodavo manęs prie tualeto durų. Laimė, man, skirtingai nei kitų turtingų tėvelių vaikams, neteko patirti tokios gėdos. Man buvo labai nejauku, nes be palydos negalėjau susitikti su draugėmis, pašliaužioti po parduotuves ar išgerti puodelio kavos.
Kaip ir kiekvienas kaprizingas paauglys, savo nepasitenkinimą išsakydavau tėvams, tačiau stipriai priešintis tėvui negalėjau. Aš nedrįsau su juo pyktis, nes suvokiau, kad tokiu būdu jis mane saugo. Vienuolika metų mane saugo vienas ir tas pats žmogus, kuriuo labai pasitikiu, – tai mano ištikimasis Gena“, – sako Alsu.

Šeimyninės laimės viršukalnėje

„Po dukrų gimimo nutolau nuo pramogų pasaulio. Dabar, kai mergaitės ūgtelėjo, kartais nueinu į kokį nors renginį, tačiau tik išskirtinėmis progomis. Suprantu, kad šiuo metu nesu populiarumo viršūnėje, tačiau dabar esu pačioje šeimyninės laimės viršukalnėje. Anksti suaugau. Nuo 15 metų pradėjau uždirbti pinigus. Iki Jano neturėjau jokio asmeninio gyvenimo, visą save skyriau darbui. Dabar, kai pagalvoju apie praeitį, suprantu, kad nė už ką nekeisčiau to gyvenimo, kokį gyvenu dabar, į tą, kuris buvo anksčiau. Kaifuoju, jog esu jauna mama.
Dabar man 26–eri, tačiau pamirštu apie savo metus, apie tai, kad turiu du vaikus, vyrą, šeimą. Kartais atrodo, jog aš vis dar vaikas, o mano dukrelės – mažos draugės, su kuriomis mėgstu pasivolioti ant kilimo ir drauge valgyti picą… Tomis akimirkomis, kai susirenka visa šeima, suvokiu, kad visa tai, ko prašiau Dievo, išsipildė“, – savo laimės nuo žurnalistų neslepia gražuolė.

Janas Abramovas žmonai neleidžia  pamiršti, kieno ji moteris

Jei ne 2005 m. užsimezgęs romanas su garsia Rusijos dainininke Alsu, jaunas, išsilavinęs ir be galo turtingas vyras Janas Abramovas (32) būtų žinomas tik siauram verslininkų ratui ir Maskvos bohemos atstovams.

Buvęs svajonių jaunikis

Iki pažinties su Alsu šis vyrukas buvo įtrauktas į geidžiamiausių Rusijos jaunikių dešimtuką. Kalbama, kad į jį buvo nusitaikiusi garsiausia Rusijos skandalistė Ksenija Sobčak (28). Manoma, jog Abramovą siejo artimi santykiai su seksualiąja gimnaste Alina Kabajeva (26), gražuole balerina Anastasija Voločkova (34), jog jis skyrė pasimatymus dainininkei Mariah Carey (40).
„Manęs nestebina gandai apie mano meilės romanus, tačiau kiekvieno vyro gyvenime gali būti vienintelė mylima moteris. Aš myliu savo žmoną“, – sako Janas.

Scanpix nuotr./Alsu koncerto metu
Scanpix nuotr./Alsu koncerto metu

Draudžia žmonai dainuoti vakarėliuose

Neseniai Rusijos žiniasklaidoje pasklido kalbų, kad Abramovas draudžia žmonai tęsti muzikinę karjerą.
„Nedarau jokios įtakos ir nesikišu į žmonos kūrybą, tačiau pati Alsu šiuo metu mieliau laiką leidžia su mūsų vaikais. Vienintelis dalykas, kurį draudžiu – kad ji nedainuotų privačiuose vakarėliuose maistą kemšančių žmonių auditorijai. Todėl mano žmona – vienintelė Rusijos estrados atlikėja, nedainuojanti už pinigus. Ji dalyvauja tik labdaringuose renginiuose ir televizijos projektuose“, – sako pinigais savo šeimą gebantis aprūpinti Janas.
Vyriškai paauklėjo Moisejevą

Kalbama, kad prieš straipsnio publikavimą Janas peržiūri kiekvieną žmonos interviu. Maža to, niekada jos vienos neišleidžia į bet kokį viešą renginį.
„Janas – tikras rytietis, iš karto parodantis, kad tai mano moteris, mano teritorija. Jam svarbu, jog visi tai žinotų, taip pat ir aš“, – prisipažįsta dainininkė.
Neseniai viename iš vakarėlių žaismingai nusiteikęs dainininkas Borisas Moisejevas (56) į glėbį sugriebė pro šalį skubančią Alsu ir, apibėręs ją bučiniais, pradėjo suokti: „Tu mano saldžioji… gražioji… nuostabioji…“ Šią familiarią sceną apstulbęs stebėjo Janas. Pagaliau jis atplėšė savo žmoną nuo Boriso ir pro sukąstus dantis jam ištarė: „Reikia pasikalbėti.“
Šios scenos liudininkai, spoksodami į paskui verslininką tursenantį Moisejevą, paklausė Alsu: „Kas dabar jam bus?“
„Jie tiesiog vyriškai pasikalbės“, – išlemeno Alsu. Tą vakarą Moisejevo daugiau niekas nebematė.
 

„Privatu“
Komentarai
Temos Moteris, Rusija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką