TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Amy Winehouse mirusi namuose išbuvo net 6 valandas, mirties priežastis dar neaiški

Gėlės, žvakės ir atvirutės prie Amy Winehouse namų
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Gėlės, žvakės ir atvirutės prie Amy Winehouse namų
Šaltinis: 15min
0
A A

Britų laikraštis „The Sun“ pateikia išskirtinę medžiagą, kad velionė dainininkė Amy Winehouse prieš tai, kai jos kūną rado, galėjo mirusi išgulėti net 6 valandas. Taip pat pranešama, kad 27-erių atlikėjos namuose policija nerado narkotikų, tačiau A.Winehouse greičiausiai vartojo medikamentų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Tūkstančius sukrėtusi A.Winehouse mirtis vis dar lieka paslaptimi – kol kas tiksliai nežinoma, nuo ko mirė jauna atlikėja. Vietos žiniasklaidos žiniomis, paskutinįsyk populiari dainininkė su savo apsaugos darbuotoju kalbėjo apie 10 val. ryto, šeštadienį. A.Winehouse kūnas jos lovoje namuose Londono Kemdeno rajone buvo rastas tik apie ketvirtą popiet. Medicinos ekspertai jau patikino, kad tuo metu atlikėja jau buvo keletą valandų mirusi.

Nors nėra paslaptis, kad A.Winehouse turėjo bėdų su alkoholio ir narkotikų priklausomybėmis, teigiama, kad namuose jokių kvaišalų ženklų nerasta. Dainininkės gydytojas merginą apžiūrėjo penktadienį – vos parą iki jos mirties. Jo teigimu, atlikėja buvo švari nuo svaigalų ir sveika. A.Winehouse sveikata buvo nuolat tikrinama dėl to, jog po kovos su potraukiu alkoholiui ir narkotikams ji buvo nusilpusi.

Ieškoti mirties priežasties gali ilgai

Anksčiau teigta, kad atlikėjos kūno skrodimas bus atliktas pirmadienį, tačiau jau dabar aišku, kad tikrosios jos mirties priežasties nustatymas gali užtrukti ne vieną savaitę. Britų policijos tyrėjų teigimu, tiksliai dėl ko mirė atlikėja bus galima pasakyti tik tuomet, kai paaiškės toksikologijos testų rezultatai.

Sekmadienį bulvarinė žiniasklaida mirgėjo pranešimais, neva A.Winehouse keletą valandų prieš mirtį įsigijo narkotikų – kokaino, ketamino ir ekstazio. Atlikėjos šeima tokias kalbas kategoriškai neigia ir vadina tai prasimanymu. Policija taip pat nerado dainininkės namuose jokių narkotikų pėdsakų.

A.Winehouse kūną apie ketvirtą šeštadienį popiet rado jos asmens sargybinis Andrew Morrisas. „Amy namuose buvo viena, neskaitant apsauginio. Ji buvo savo miegamajame, nes pasakė, kad nori numigti. Nuėjęs jos pažadinti, apsaugininkas pastebėjo, kad ji nekvėpuoja. Jis tuoj pat iškvietė pagalbos tarnybas, jis buvo sukrėstas. Šiuo metu niekas nežino, kaip ji mirė. Ji mirė viena, savo lovoje“, – žiniasklaidai sakė atlikėjos bičiulis ir atstovas spaudai Chrisas Goodmanas.

Kai kurie šaltiniai teigia, kad A.Winehouse sveikata pastaruoju metu buvo labai prasta, ji neretai atsidurdavo ligoninėje, buvo pakrikę jos nervai. Pastarąjį kartą su greitąja į privačią kliniką dainininkė, kaip teigiama, buvo nugabenta po to, kai pasirodė ant scenos girta per vieną savo turo koncertų.

Tiesa, daugybė pranešimų apie atlikėjos sveikatą prieštaringi. Kitur sakoma, jog dar penktadienio vakarą A.Winehouse jautėsi gerai ir namuose grojo būgnais, kuriuos neseniai perstatė į savo miegamąjį. Dėl didelio triukšmo atlikėją net paskundė kaimynai. Velionės dainininkės šeima sekmadienį išplatino sielvarto kupiną pranešimą. „Mūsų šeima labai nusiminusi dėl Amy netekties. Ji buvo nuostabi dukra, sesuo ir dukterėčia. Be jos mūsų gyvenimuose žiojės didžiulė skylė. Mes ją prisiminsime ir būtume dėkingi, jei šiuo baisiu metu gautume šiek tiek erdvės ir privatumo“, – rašo A.Winehouse motina Janis, tėvas Mitchas, brolis Alexas ir kiti šeimos nariai.

Garsenybės gedi

Kai per pasaulį pasklido žinia apie A.Winehouse mirtį, savo užuojautas „Twitter“ svetainėje kaip mat išplatino daugybė muzikos atlikėjų:

Rihanna: „Dieve pasigailėk, man bloga nuo tokios žinios. Mano širdis sudaužyta... Brangioji Amy, tu turėjai didelės įtakos muzikos industrijai visame pasaulyje per tokį trumpą laiką. Tikrai per trumpą. Bet muzikos ikonos nemiršta!“

Kelly Osbourne: „Aš taip verkiu, kad vos galiu kvėpuoti. Ką tik praradau vieną geriausių savo draugių. Amy, visada tave mylėsiu ir niekada nepamiršiu tikrosios tavęs.“

Katy Perry: „Ilsėkis ramybėje Amy Winehouse. Galbūt ji pagaliau atras ramybę.“

Leann Rimes: „Ilsėkis ramybėje Amy Winehouse. Taip liūdna, kad išėjo toks talentas, jos gyvenimas pasibaigė tragiškai, tai mane siaubingai skaudina.“

Joshas Grobanas: „Narkotikai pasiėmė jos dovaną, jos sielą, jos šviesą ilgai iki tol, kol jie paėmė jos gyvenimą. Ilsėkis ramybėje Amy.“

Ricky Martinas: „Ką tik sužinojau. Jaučiu skausmą ir pyktį. Ilsėkis nuostabi mergaite, ilsėkis. Tu laisva!“

Prie atlikėjos namų išaugo tikras A.Winehouse memorialas – daugybė gerbėjų čia neša gėles, atvirutes, žvakes, net gėrimų butelius ir cigaretes.

Paskutinysis A.Winehouse viešas pasirodymas

Tris dienas iki savo mirties A.Winehouse atrodė sveika ir laiminga šokdama kartu su savo 15-mete krikšto dukra Dionne Bromfield per jos koncertą Londone.

VIDEO: Dionne Bromfield performing Mama Said with Amy Winehouse on stage 20.07.2011

Teigiama, kad prie A.Winehouse moralinių kančių prisidėjo ir skyrybos su režisieriumi Regu Travissu. Rašyta, kad jis negalėjo taikstytis su jos pomėgiu alkoholiui. 32-ejų vyras buvo pastebėtas gedintis prie A.Winehouse namų, tačiau jos mirties nekomentavo. Dėl dainininkės potraukio kvaišalams kaltinamas buvęs jos vyras Blake‘as Fielderis-Civilis, kuris, manoma, pripratino atlikėją svaigintis. Šiuo metu vyras yra kalėjime.

Policija nenurodo, kada tiksliai bus paviešinti A.Winehouse skrodimo rezultatai. Anksčiau teigta, kad juos dainininkės šeima išgirs pirmadienį. Laidotuvių data kol kas taip pat neskelbiama. Pranešama tik tiek, kad niekas dėl atlikėjos mirties nebuvo areštuotas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką