Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 9d. 10:04

„Anabelė 3“ premjera: mistiški faktai, kurių nežinojote apie siaubo filmų žvaigžde tapusią lėlę

Filmo „Anabelė“ akimirka
Organizatorių nuotr. / Filmo „Anabelė“ akimirka

Pirmasis filmas apie piktųjų jėgų apsėstą lėlę Anabelę kino teatruose pasirodė 2014 metais. Užpernai nufilmuotas tęsinys pasakojo lėlės sukūrimo istoriją. Jau šį penktadienį, Lietuvos didžiuosiuose ekranuose pasirodys trečioji ir itin laukiama „Išvarymo“ filmų dalis „Anabelė 3“.

Neseniai pasaulio spauda pranešė, jog viename Tailando kino teatre žiūrėdamas šią juostą, mirė britų turistas ir tai ne vienintelis atvejis, kuomet „Isvarymo“ kino seansuose įvyksta mistiški dalykai.

Artėjant premjerai – įdomiausi ir mažai kam žinomi faktai apie tikrąją demoniškąją lėlę, pasėjusią ne tik mirtį, bet ir siaubą daugeliui, kas ją matė ar, dar blogiau, laikė rankose:

 • Anabelės istorija, kaip pasakojama, prasidėjo 1968 (kituose šaltiniuose teigiama, jog 1970-aisiais) metais, kai lėlę kaip gimtadienio dovaną nuo mamos gavo seselė studentė. Demonologai Edas ir Lorraine Warrenai pasakojo, jog tuomet nekaltai atrodęs žaislas ėmė kelti įtarimų, o iškviestas mediumas pasakė, jog į lėlę yra įsikūnijusi mirusios mergaitės, kurios vardas buvo Anabelė Higgins, dvasia.
 • Warrenams ištyrus lėlę, jie paskelbė ją apsėstąja ir paėmė į savo muziejų.
 • Tikroji lėlė vis dar laikoma Warrenų įkurtame muziejuje Konektikute, JAV. Ji patalpinta į iš medžio ir stiklo pagamintą specialią dėžę, o jos išvaizda visiškai nepanaši į tos Anabelės, kurią filmuose vaizduoja siaubo juostų kūrėjai.
 • Ant dėžės pakabintas įspėjimais jokiais būdais jos neatidaryti.
 • Prieš kelis dešimtmečius vienas muziejaus lankytojas nepaisė įspėjimo ir atidarė dėžę. Netrukus po to jis žuvo motociklo avarijoje. Likusi gyva drąsuolio mergina dar metus gulėjo ligoninėje, kur gydėsi sužalojimus.
 • Kunigas, kuris lėlę numetė į kitą kambario kampą sakydamas, kad Dievas yra galingesnis už Velnią, vykdamas iš muziejaus pateko į avariją. Jis liko gyvas, tačiau teigė, kad prieš pat susidūrimą galinio vaizdo veidrodėlyje pamatė Anabelės atvaizdą.
 • Muziejaus kambarys, kuriame saugoma lėlė, nuolat šventinamas.
 • Lorraine Warren nemėgo žiūrėti į lėlę, nes, pasak jos, Anabelė padarė labai daug žalos žmonėms.
 • Warrenų duktė Judy yra sakiusi, jog tėvai jai griežtai draudė pažvelgti Anabelei į akis.
 • Pasakojama, jog kartą buvo siūloma net milijonas dolerių už šią legendomis apipintą lėlę. Savininkai jos parduoti nesutiko, nes tikėjo, kad tai gali atnešti didžiulės žalos žmonijai.
 • L. Warren yra sakiusi, jog kartais lėlė pajuda arba ima šviesti tamsoje.

Naujausiame filme „Anabelė 3“ siaubo žanro mėgėjai sužinos, kas nutiko po to, kai satanistinio kulto nariai nusiaubė Mijos ir Džono namus, kuriuose tuo metu „gyveno“ Anabelė. O tai, kaip intriguoja kūrėjai, pateiks visiškai naujų išbandymų ne tik pagrindiniams filmo herojams, bet ir kino teatrų lankytojams.

Organizatorių nuotr./Filmo „Anabelė“ akimirka
Organizatorių nuotr./Filmo „Anabelė“ akimirka

Trečiojoje dalyje ir vėl pagrindiniuose vaidmenyse išvysime aktorius Patricką Wilsoną bei Verą Farmigą, kurie įkūnyja visame pasaulyje garsius paranormalių reiškinių tyrėjus Lorrainą ir Edą Warrenus.

Filme bus pasakojama, kaip demoniškoji lėlė patenka į „Išvarymo“ filmuose matytų paranormalių reiškinių tyrėjų namus. Siekdami, kad Anabelė daugiau niekam nepakenktų, sutuoktiniai imasi ypatingų priemonių ir sugalvoja savotišką eksperimentą.

Jie lėlę įdeda į šventinto stiklo dėžę ir dar paprašo kunigo palaiminimo. Nors apsauga labai stipri, Anabelę valdančios jėgos lengvai pasiduoti nežada. Lėlė išsirenka naują taikinį – juo tampa dešimtmetė Warrenų dukra Džiudė bei dvi jos auklės.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką