Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 7d. 13:35

Anastasijai Zavorotniuk panaikintas draudimas išvykti iš Rusijos: susimokėjo skolas

Anastasija Zavorotniuk
„Scanpix“/ITAR-TASS nuotr. / Anastasija Zavorotniuk

Šie metai populiariai rusų aktorei ir televizijos laidų vedėjai Anastasijai Zavorotniuk – ne patys geriausi. Žinomai moteriai diagnozuotas smegenų vėžys. Tačiau visai neseniai paaiškėjo, kad vieną ilgus metus ją persekiojusią problemą išspręsti vis dėlto pavyko – aktorė susimokėjo visas skolas ir jai panaikintas draudimas išvykti iš Rusijos.

Kaip skelbia naujienų agentūra RIA FAN, dėl finansinių įsipareigojimų nevykdymo A.Zavortoniuk nebuvo leista išvykti iš Rusijos. Pasirodo, 2012-aisiais serialo „Mano puikioji auklė“ žvaigždė iš vieno Rusijos banko, panorusi įsigyti žemės sklypą užmiestyje, pasiskolino 435 tūkst. dolerių (maždaug 397 tūkst. eurų). Pagal sutarties sąlygas, aktorė paskolą turėjo grąžinti per metus.

Praėjo metai ir dėl nežinomų priežasčių paskola bankui dar nebuvo grąžinta. A.Zavorotniuk buvo iškelta byla. Žvaigždės finansinės situacijos negelbėjo ir netikėtai ištikusi krizė, dėl kurios dolerio kursas šoktelėjo kone dvigubai.

2017-aisiais aktorė sugebėjo sumokėti tik 8 tūkst. dolerių (maždaug 7300 eurų) paskolos. Bankui A.Zavorotniuk siūlė Maskvos priemiestyje esančią žemę, kurios rinkos vertė gerokai viršijo skolos sumą, tačiau jos įkeisti nepavyko, mat teritorija priklausė Anastasijos motinai Verai Borisovnai. Tada aktorė prašė leisti paskelbti bankrotą, bet ir to padaryti nebuvo leista.

Prieš susirgdama 2019-aisiais A.Zavorotniuk sugebėjo sumokėti visą skolos sumą – buvo likę tik 37 tūkst. dolerių (maždaug 33,7 tūkst. eurų) įvairių banko mokesčių.

Visai neseniai paaiškėjo, kad ir likusi skolos dalis jau sumokėta, o aktorei taikytas draudimas palikti šalį – panaikintas. Ši žinia itin pradžiugino Anastasijos gerbėjus ir jos šeimos narius, mat A.Zavorotniuk, jei tik reikės, galės vykti gydytis į užsienį.

„Scanpix“ nuotr./Anastasija Zavorotniuk su sutuoktiniu
„Scanpix“ nuotr./Anastasija Zavorotniuk su sutuoktiniu

15min primena, kad rugsėjo viduryje rusų aktorei buvo diagnozuotas paskutinės stadijos smegenų vėžys, vėliau jai dirbtiniu būdu sukelta koma.

Dėl pažengusios ligos moteriai buvo nutrauktas intensyvus gydymas, tačiau pabudus iš komos ir pradėjus savarankiškai kvėpuoti, gydytojai pranešė svarstantys aktorei atlikti operaciją.

Daugiau informacijos apie tikslesnę aktorės sveikatos būklę neatskleidžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką