Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Angelina Jolie ir Bradas Pittas. Žavios poros namuose įsisiautėjo mažieji monstrai

Angelina Jolie ir Bradas Pittas
Scanpix nuotr. / Angelina Jolie ir Bradas Pittas
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Garsi aktorių porelė Angelina Jolie (35) ir Bradas Pittas (46) nuolat keliauja po pasaulį dėl filmavimų ar kilnių labdaros tikslų, todėl nenuostabu, kad auklėms palikti šeši mažyliai kaip reikiant įsisiautėjo. Žmonės teigia, jog vienos iš žaviausių Holivudo porų namuose situacija visiškai nebekontroliuojama – neva Angelinos ir Brado vaikai turi didelių psichologinių problemų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Angelina Jolie Voight.
Gimimo data, vieta: 1975 06 04, Los Andželas, JAV.
Šeima, kurioje gimė: motina ir tėvas – aktoriai; turi vyresnįjį brolį; tėvai išsiskyrė 1976–aisiais.

Vardas, pavardė: Williamas Bradley Pittas.
Gimimo data, vieta: 1963 12 18, Šonis, JAV.
Šeima, kurioje gimė: motina – aukštųjų mokyklų konsultantė, tėvas – sunkvežimių firmos savininkas; turi du jaunesnius brolius.

Dvyniams auklės virto mamomis

Svarbiausia A. Jolie ir B. Pitto šeimos problema – tėvams nuolat trūksta laiko elementariam bendravimui su mažyliais. Tad ką jau kalbėti apie rimtesnį auklėjimą? Pasak JAV spaudos, mažieji dvyniai Knoxas ir Vivienne aukles vadina mamomis. Ne paslaptis, kad Angelinos ir Brado namuose knibždėte knibžda auklių iš Kongo, Vietnamo ir JAV, kurios rūpinasi vaikais, kai tėvų nėra namuose.
Nors mažyliai nuoširdžiai prisirišo prie auklių, tačiau seniai žinoma, kad net ir geriausios auklės vaikams negali atstoti namuose dažnai nebūnančių tėvų. Maža to, auklės bijo būti pernelyg griežtos įžymybių atžaloms, todėl nekontroliuojami mažyliai pamažu virsta mažaisiais monstrais.

AOP nuotr./Angelina Jolie su vaikais
AOP nuotr./Angelina Jolie su vaikais

Mušasi ir mergaitės, ir berniukai

Pasak Holivudo garsenybių namuose dirbančių žmonių, čia nuolat viešpatauja chaosas: vaikai nesiliauja muštis ir rėkti. Devynmetis Maddoxas ir šešiametis Paxas apimti kovos manijos – jie be perstojo vienas kitam audžia kailį. O pavargę nuo grumtynių berniukai užsisklendžia savyje ir taip pasislepia, kad niekas jų negali rasti. Kiekvienas iš įsūnytų berniukų didžiuliame name turi savo slaptas vieteles, kuriose jie vienumoje praleidžia ištisas valandas.
Mielosios Angelinos ir Brado dukrelės irgi yra užkietėjusios mušeikos. Keturmetė Shiloh ir penkiametė Zahara nuolat tarpusavyje konkuruoja ir dėl to dažnai mušasi.
„Jos muša ir tąso viena kitą už plaukų. Jei berniūkščiai dažniausiai susipyksta dėl žaislų ar drabužių, akivaizdu, kad mergaitės tiesiog nekenčia viena kitos“, – teigia šaltinis.

Atsirado nematoma draugė ir troškimas keisti lytį

Abi mažylės niekaip negali atprasti nuo piršto čiulpimo. Jei jos jo nečiulpia, tuomet į burną kiša antklodės kamputį. Maža to, Shiloh akimirksniu apsipila ašaromis tik pagalvojusi apie mamą Angeliną, kai jos nėra šalia. Akivaizdu, kad broliai ir seserys prastai sutaria tarpusavyje – juk vargu ar Shiloh būtų išsigalvojusi nematomą draugę Emy, su kuria sutaria kur kas geriau nei su broliais ar seserimis. Mergaitė su įsivaizduojamąja Emy nuolat tariasi, kalbasi, miega ir netgi šalia savęs sodinasi prie stalo.
„Shiloh nori būti berniukas. Todėl mes jai trumpai kerpame plaukus. Ji dievina berniukišką aprangą: patinka sportiniai ir klasikiniai kostiumai. Mergaitė mano, kad yra viena iš brolių“, – neseniai žurnalistams pasakojo A. Jolie, tokiame dukters elgesyje neįžvelgianti nieko bloga.
Mergaitė su malonumu rengiasi vyresnių brolių išaugtais drabužiais ir niekaip nenori išsiskirti su Maddoxo batais. „Shiloh nuolat avi senais vyriausiojo brolio batais. O jei tėvai bando ją apauti kuo nors padoresniu, ji pradeda verkti“, – pasakoja aktorių šeimoje dirbanti mergina.

Vaikams pasamdytas psichoterapeutas

Jau prieš kelerius metus garsusis Holivudo viengungis George’as Clooney (49) neslėpė, kad jį erzina Angelinos ir Brado atžalos. „Jei kada nors užsimanysiu tapti tėvu ir imsiu svajoti apie gausią šeimą, paskambinsiu Bradui ir Angelinai, pakviesiu juos su vaikais pas mane apsilankyti. Ir visa tai padaryčiau tik dėl to, kad prisiminčiau, kodėl jaučiuosi toks laimingas neturėdamas vaikų.“
 Sunerimę dėl mažylių A. Jolie ir B. Pittas nusprendė kreiptis į specialistus ir pasamdė psichoterapeutą. Jis iš garsios porelės pareikalavo, kad su kiekvienu vaiku aktoriai praleistų ne mažiau nei po dešimt minučių per dieną. Tačiau vargu ar vaikams to pakaks, nes jie be galo trokšta, jog mama ir tėtis nuolat būtų šalia. Ne be reikalo mažyliai prašo, kad jų tėveliai susituoktų. Kalbama, jog pirmasis tokį norą išsakė vyresnėlis Maddoxas, o paskui jį palaikė ir jaunesni broliukai bei sesutės.

„Jos muša ir tąso viena kitą už plaukų. Jei berniūkščiai dažniausiai susipyksta dėl žaislų ar drabužių, akivaizdu, kad mergaitės tiesiog nekenčia viena kitos.“

Maddoxas Chivanas (9)

Gimė: 2001 08 05.
Įvaikintas: 2002 m. kovo mėnesį.
Maddoxą, kuris gyveno pabėgėlių stovyklos našlaičių prieglaudoje, Angelina įsisūnijo Kambodžoje.

Shiloh Nouvel (4)

Gimė: 2006 05 27.
Ši mergaitė – pirmasis poros biologinis vaikas. Shiloh, kurios vardas reiškia „taiki“, gimė Namibijoje. Jos nuotraukos spaudai buvo parduotos už 10 mln. JAV dolerių. Tokiu būdu mergaitė tapo brangiausiai įkainotu kūdikiu per visą istoriją.

PaxasThienas (6)

Gimė: 2003 11 29.
Įvaikintas: 2007 m. kovo mėnesį.
Trejų metukų Paxą pora įsivaikino iš Vietnamo prieglaudos. Žodis „pax“, išvertus iš lotynų kalbos, reiškia „taika“. Kalbama, kad šį vardą berniukui prieš pat mirtį išrinko Angelinos mama.

Knoxas Leonas (2) ir Vivienne Marcheline (2)

Gimė: 2008 07 12.
Biologiniai poros dvyniai gimė Prancūzijoje. Už pirmąsias jų nuotraukas JAV žurnalas sumokėjo 14 mln. JAV dolerių.

Zahara Marley (5)

Gimė: 2005 01 08.
Įvaikinta: 2005 m. liepos mėnesį.
Mergaitė liko našlaite mamai mirus nuo AIDS. Angelina ją įsidukrino Etiopijoje. Mažylė tąsyk buvo išsekusi nuo alkio ir skysčių stygiaus. Vardas „Zahara“ suachelių kalba reiškia „žiedas“, o antrąjį vardą Angelina dukrai davė dainininko Bobo Marley garbei.
 

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką