Dabar populiaru
Publikuota: 2018 kovo 14d. 13:06

Apie Cameron Diaz karjeros pabaigą pranešusi jos draugė atsiprašo: įvyko nesusipratimas

Selma Blair, Cameron Diaz ir Christina Applegate filme „Koketės“ (2002 m.)
Vida Press nuotr. / Selma Blair, Cameron Diaz ir Christina Applegate filme „Koketės“ (2002 m.)

Prieš kelias dienas žiniasklaidą apskriejo žinia apie Holivudo žvaigždės Cameron Diaz (45 m.) ankstyvą išėjimą į pensiją – neva ji daugiau vaidinti nebeketina, ir nori būti tiesiog namų šeimininke ir žmona. Tačiau tuoj po kilusio šaršalo tokios kalbos buvo paneigtos – įvyko nesusipratimas.

15min primena, kad aktorė Selma Blair (45 m.) naujame interviu atskleidė, jog jos gera draugė Cameron Diaz metė aktorystę ir nusprendė atsidėti šeimai. Apie tai Selma Blair lyg tarp kitko užsiminė kalbėdama apie galimą 2002 metų filmo „Koketės“ („The Sweetest Thing“) tęsinį – jame abi aktorės vaidino drauge.

„Anądien pietavau su Cameron, mudvi dalinomės prisiminimais apie tą filmą. Man būtų patikę kurti jo tęsinį, bet Cameron su aktoryste jau baigė. Turiu omenyje, kad jai jau nebėra būtinybės vaidinti, ji turi ganėtinai puikų gyvenimą – nežinau, kas turėtų ją priversti sugrįžti“, – būtent šie Selmos Blair žodžiai ir nuvilnijo per pasaulio žiniasklaidą kaip patvirtinimas, kad Cameron Diaz iš tiesų nusprendė išeiti į ankstyvą pensiją.

Tačiau po kilusio šaršalo Selma Blair buvo priversta atsiimti savo žodžius – aktorė atsiprašė ir sakė tik pajuokavusi, o iš to buvo išpūstas gerokai per didelis burbulas.

„Labai svarbi žinia: žmonės, susimildami, aš tame interviu tik pajuokavau. Cameron Diaz iš niekur nesitraukia. Ir dar daugiau svarbių žinių: aš nuo šiol pasitraukiu iš Cameron Diaz atstovės spaudai pareigų“, – socialiniame tinkle „Twitter“ rašė Selma Blair.

15min primena, kad paskutinis Cameron Diaz vaidmuo kine buvo 2014-ųjų miuzikle „Anė“ („Annie“), po to aktorė ištekėjo už rokerio Benji Maddeno (39 m.) ir dingo iš viešumos. O žinia apie Cameron Diaz karjeros pabaigą dar labiau pakurstė jau kuris laikas sklandančias kalbas apie jos nėštumą, kurių pati aktorė kol kas nekomentuoja.

Vida Press nuotr./Cameron Diaz, Selma Blair ir Christina Applegate filme „Koketės“ (2002 m.)
Vida Press nuotr./Cameron Diaz, Selma Blair ir Christina Applegate filme „Koketės“ (2002 m.)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:10
01:09
03:07

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką