Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 13d. 20:29

Apie dukters nekaltybę kalbėjusio reperio T.I. teiginiai buvo neteisingai suprasti ir sustiprinti

Deyjah Harris su tėvu reperiu T.I. 2014-aisiais
Vida Press nuotr. / Deyjah Harris su tėvu reperiu T.I. 2014-aisiais

Reperis T.I. pokalbių laidoje atsiprašė savo dukters Deyjah Harris už viešą pareiškimą, kad ši vis dar nepraradusi nekaltybės ir tai, jog atskleidė apie kasmet jai atliekamą specialų patikrinimą. Muzikos pasaulio žvaigždė patikslino, kad jo teiginiai apie mergystės plėvę buvo „neteisingai interpretuoti“ ir „tyčia paversti sensacija“.

39-erių atlikėjas T.I. su žmona Tameka „Tiny“ Cottle-Harris dalyvavo Jada Pinkett Smith pokalbių laidoje „Red Table Talk“, kurioje jie kalbėjosi apie kontroversiškus vyro komentarus. T.I. vienoje tinklalaidėje kiek anksčiau užsiminė savo jau pilnametystės sulaukusią dukrą kasmet vedantis pas gydytoją, kuris patikrina, ar merginos mergystės plėvė vis dar nepažeista.

Interviu su J.Pinkett Smith metu T.I. nuolat keitė savo nuomonę – tai neigė savo teiginius, tai gynė savo veiksmus. Pačioje pokalbio pradžioje vyras tikino buvęs neteisingai suprastas, bet jam įsibėgėjus T.I. gynėsi, kad taip elgiasi, nes yra savo vaikų saugumu itin besirūpinantis tėvas.

„Visų pirma, čia atėjau siekdamas paneigti bet kokią klaidingą informaciją apie tai, kaip mes bendraujame ir auklėjame savo vaikus ir kas yra tinkamas ir netinkamas elgesys“, – kalbėjo jis „Facebook“ laidoje. – Mano ketinimai buvo siaubingai neteisingai interpretuoti ir ne taip suprasti. Visas šis melagingas pasakojimas tyčia paverstas sensacija.”

Vida Press nuotr./Reperis T.I. su žmona Tamika „Tiny“ Cottle-Harris
Vida Press nuotr./Reperis T.I. su žmona Tamika „Tiny“ Cottle-Harris

Reperis tikino, kad lapkričio pradžioje pasirodžiusioje tinklalaidėje „Ladies Like Us“ jis apie tai kalbėjo su humoro gaidele.

„Kai manęs pasiteiravo, kaip šiais laikais auklėju savo vaikus, kalbėjau, atvirai sakant, viską pagražindamas ir perdėdamas, ką, manau, dauguma žmonių priėmė per daug rimtai, – tęsė T.I. – Žinant mano kaip tėvo ir žmogaus reputaciją, maniau, kad apie mane žmonės buvo geresnės nuomonės.“

Reperis, kurio tikrasis vardas Cliffordas Harrisas, kritikos sulaukė atskleidęs, kad būtent jis lydi dukrą D.Harris pas gydytoją, kad šis patikrintų jos mergystės plėvės būklę. Tiesa, šis būdas nekaltybei tikrinti pačių medikų seniai yra paskelbtas visiškai neveiksmingu.

J.Pinkett Smith atlikėjo pasiteiravus, ar šis supranta šios situacijos jautrumą, reperis pateikė, kaip rašo Pagesix.vom, labai dramatišką atsakymą: „Ne, nesupratau. Bet suvokiu tai dabar.“

Vyras patikslino suprantantis, kad mergystės plėvė nėra nekaltybės indikatorius, tačiau nori patikslinti keletą savo anksčiau išsakytų komentarų.

„Niekada nesakiau buvęs su ja kabinete. Tai – prielaida. Netiesa. Aš nesakiau ir kad (patikrinimai – red. past.) atliekami dabar, kai jai jau 18 metų. Tada jai buvo 15 ar 16 metų“, – sakė T.I.

Žinomas vyras pridūrė, kad jo dukra „niekada tam neprieštaravo“, tačiau nebuvo patenkinta tuo, jog tėtis tokia asmenine informacija pasidalijo su visuomene.

„Jai nepatiko, kad apie tai kalbėjau. Suprantu tai. Be galo daug dėl to jos atsiprašinėjau. Tavęs, mieloji Deyjah. Ne nepažįstamų ir visų šitų keistuolių, kurie dėl smagumo skleidžia melus“, – tęsė jis.

„Scanpix“/AP nuotr./Reperis T.I.
„Scanpix“/AP nuotr./Reperis T.I.

Kai pokalbis pasisuko apie tai, kaip į šios informacijos atskleidimą reagavo T.I. dukra, reperis sakė, kad D.Harris patarė jam į tai nekreipti dėmesio. Tačiau vėliau sulaukė dukters prašymo „patikslinti“ pasklidusius gandus, todėl jis ir nusprendė dalyvauti laidoje „Red Table Talk“.

J.Pinkett Smith su reperiu taip pat diskutavo apie moterų privatumą, tėvų ir dukrų santykius ir šeimos ryšį. T.I. teigė nekantraujantis apie tėvo vaidmenį pakalbėti su „stipriomis, nepriklausomomis ir nuostabiomis moterimis“.

„Tai – pamoka. Vos tik išgirdusi supratau, kad įvyko nesusipratimas“, – sakė J.Pinkett Smith.

Pasak T.I., jis tiesiog stengėsi padėti savo dukrai priimti geriausius sprendimus prieš jai tampant suaugusia moterimi: „Esu čia tam, kad apsaugočiau visus vaikus nuo jų pačių, kol jie tampa sąmoningais ir įžvalgiais, gali priimti tam tikrus sprendimus, kurie turės įtakos jų gyvenimams. Jai sulaukus 18-kos nebegaliu nieko kontroliuoti.“

Vida Press nuotr./Deyjah Harris su tėvu reperiu T.I. 2014-aisiais
Vida Press nuotr./Deyjah Harris su tėvu reperiu T.I. 2014-aisiais

Po tėvo viešų pasisakymų D.Harris nustojo sekti T.I. socialiniuose tinkluose, o kiek vėliau ir ištrynė savo instagramo paskyrą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

21:34
06:33
01:02

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką