Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 1d. 08:11

Apie naktį, kai Freddie Mercury slapta į barą atsivedė princesę Dianą, ir kodėl jos niekas nepažino?

Princesė Diana, Freddie Mercury
„Scanpix“ nuotr. / Princesė Diana, Freddie Mercury

Karališkosios šeimos nariai neretai susidraugauja su žinomomis asmenybėmis. Britų monarchijos atstovai, ne paslaptis, neblogai sutaria su Beckhamais, dainininke Ellie Goulding, seru Eltonu Johnu. Princesė Diana itin artimai bendravo su muzikos legenda Freddie Mercury ir, kaip rašo Standard.co.uk, juodu drauge mėgdavo šėlioti, pavyzdžiui, kartą apsilankė gėjų bare.

Jungtinės Karalystės komedijų aktorė Cleo Rocos memuaruose „The Power Of Positive Drinking“ aprašė vieną įsimintiniausių dienų savo gyvenime, kurią ji praleido su princese Diana, „Queen“ vokalistu Freddie Mercury ir komiku Kenny Everettu.

Moteris rašė, kad vieną praeito amžiaus 9-to dešimtmečio popietę minėtas būrelis žmonių mėgavosi šampanu ir K.Everetto namuose žiūrėjo serialo „Golden Girls“ kartojimus. Tačiau populiarų televizijos šou ši ketveriukė žiūrėjo ne paprastai – užtildę serialą jie ant viršaus komentavo savą esamų personažų istoriją, papildytą nepadoriais elementais.

Artėjant vakarui, princesė Diana sužinojo, kad jos draugai planuoja užsukti į garsų gėjų barą „Royal Vauxhall Tavern“ ir panoro prie jų prisijungti.

Tuo metu princesės Dianos populiarumas buvo išaugęs, o britų žiniasklaida nagrinėjo kiekvieną jos žingsnį, pasakytą žodį. Nors jos bičiuliai puikiai suprato, kas nutiks, jei spauda sužinos apie jos pasirodymą viešumoje ir dar tokioje vietoje, Diana, kaip teigiama, labai norėjo ir toliau linksmintis su draugais.

„Scanpix“ nuotr./Princesė Diana (1985 m.)
„Scanpix“ nuotr./Princesė Diana (1985 m.)

Nusiteikusią papokštauti Dianą kartu pasiimti į klubą įtikino būtent F.Mercury. Žinoma, vienai labiausiai tuo metu pasaulyje fotografuojamų moterų reikėjo maskuotės – grupė nusprendė ją aprengti vyriškais drabužiais. „Kostiumo“ detalės buvo keičiamos tol, kol visi buvo patenkinti Dianos išvaizda. Kaip rašoma knygoje, princesė Diana atrodė kaip „ekscentriškai apsirengęs gėjus modelis“.

Misija buvo sėkminga. Draugai prasibrovė iki baro, kur princesė Diana visiems užsakė gėrimus – taurę balto vyno ir alaus.

„Baksnojome vienas kitą kaip nedrausmingi mokiniai. Diana ir Freddie krizeno… Vos tik buvo atliktas mokėjimas, pažiūrėjome vienas į kitą, suvienyti sėkmingo žygio. Mums pavyko!“ – tęsė aktorė, vėliau pridūrusi, kad naktinis vizitas bare tetruko 20 minučių.

F.Mercury tikrai nebuvo vienintelis pasaulinio garso asmuo, užmezgęs artimą draugystę su princese Diana. Liza Minelli, George’as Michaelas ir seras Eltonas Johnas taip pat priklausė jos bičiulių ratui.

Kad Diana mėgo krėsti pokštus, patvirtino ir jos sūnus princas Williamas. 2017-aisiais dokumentikoje „Diana, Our Mother: Her Life and Legacy“ jis papasakojo, į kokią nepatogią padėti per gimtadienį buvo pastatytas savo mamos ir žinomų jos draugių.

„Ji suorganizavo, kad man grįžus namo iš mokyklos Cindy Crawford (iš tikrųjų tai buvo Claudia Schiffer, bet princas susipainiojo – red.past.), Christy Turlington ir Naomi Campbell lauktų manęs laiptų viršuje, – pasakojo Kembridžo hercogas.

Aš buvau tikriausiai 12 ar 13 metų berniukas, ant sienų turėjęs jų plakatus. Aš iškart paraudonavau ir nežinojau, ką pasakyti, kažką sumurmėjau ir, esu įsitikinęs, skubėdamas laiptais suklupau.“

„Scanpix“ nuotr./Princesė Diana su sūnumis Harry, Williamu ir princu Čarlzu
„Scanpix“ nuotr./Princesė Diana su sūnumis Harry, Williamu ir princu Čarlzu

Dianos pomėgį užtraukti gėdą sūnums patvirtino ir jos šefas Darrenas McGrady. Jis pasakojo gavęs iš Velso princesės užsakymą iškepti „didžiausių krūtų“ formos tortą.

Princas Williamas su šypsena veide prisimena, kad jos mama buvo šeimos juokdarė, o įvykis su supermodeliais jam yra „labai linksmas prisiminimas“.

Taip pat skaitykite: Neįvykęs dviejų princesių susitikimas: kodėl Madonna atsisakė dalyvauti pokylyje su princese Diana?

Johnas Travolta apie nepamirštamą šokį su princese Diana: „Ji pakeitė mano gyvenimą“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

26:29
01:19
00:31

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką