Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 5d. 13:06

Apimtas širdgėlos

Johnas Travolta su zmona
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Johnas Travolta su žmona

Holivudo aktorius Johnas Travolta pranešė, kad jis ir jo žmona yra „apimti širdgėlos“ dėl 16-ečio sūnaus mirties. Savaitgalį Jettas Travolta rastas be sąmonės šeimos namuose Bahamuose, rašo BBC.

„Jaučiamės apimti širdgėlos, kad laikas, kurį galėjome praleisti su sūnumi, buvo toks trumpas, – teigė miuziklo „Grease“ žvaigždė. – Visą likusį gyvenimą atmintyje saugosime laiką, kurį praleidome kartu.“

J.Travoltos advokatas Michaelis McDermottas pranešė, kad Jettas turėjo „širdies ligų istoriją“. Tiksli mirties priežastis turėtų paaiškėti atlikus skrodimą.

Prieš pat mirtį Jettas su tėvu, motina Kelly Preston ir seserimi Ella Blue atostogavo.

Kiek anksčiau pora buvo sakiusi, kad pirmą kartą Jettas susirgo būdamas dvejų ir kad vėliau jam buvo diagnozuota Kawasaki liga.

„Jettas buvo nuostabiausias sūnus, kokį tik tėvai gali turėti. Jis nušviesdavo visų, su kuriais susidurdavo, gyvenimus, – rašoma J.Travoltos tinklalapyje skelbiamame pranešime. – Sulaukėme daugybę užuojautos žinučių iš viso pasaulio ir norime visiems padėkoti už maldas ir paramą. Mums tai labai daug reiškia. Tai gražus įgimto žmonių gerumo, įžiebiančio geresnės ateities viltį, patvirtinimas.“

M.McDermottas atmetė policijos suteiktą informaciją, kad Jettas namuose buvo paliktas vienas. Advokatas pažymėjo, kad dėl ligos istorijos paauglys buvo „ypač prižiūrimas“. „Policija sudarė tokį įspūdį, kad berniukas nebuvo prižiūrimas. Ne. Visą vakarą su juo buvo dvi auklės“, – tikino M.McDermottas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

28:55
00:43
00:53

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Interviu
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką