Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 21d. 20:15

Ar galėjo A.Jolie sūnų iš Kambodžos įsivaikinti pažeidžiant įstatymus?

Angelina Jolie su sūnumi Maddoxu
Vida Press nuotr. / Angelina Jolie su sūnumi Maddoxu
Angelinos Jolie (46) sūnus Maddoxas (19) garsios aktorės šeimoje atsidūrė, tikėtina, neetišku būdu. Ar tai – tiesa, nagrinės dokumentika, nušviečianti amoralias vaikų iš Kambodžos įvaikinimo praktikas. Manoma, kad jaunuolis „buvo pagrobtas iš savo tikrosios šeimos“, rašo Dailymail.co.uk.

Angelina Jolie Maddoxą, padedant Lauryn Galindo, 2004 m. įkalintai už „dokumentų, reikalingų JAV vizų našlaičiams, klastojimą“, įsivaikino 2002 m. iš Kambodžos.

21-erių filmų kūrėją Elizabeth Jacobs, kurios tėvai taip pat naudojosi Lauryn Galindo paslaugomis vizoms jų įsivaikintiems našlaičiams gauti, sudomino pasakojimai, kad „neturtingomis Kambodžos šeimomis naudojasi kūdikių verbuotojai“. Ar tai tiesa ir ar Angelinos Jolie sūnus pas ją atsidūrė pažeidžiant etiką, ji aiškinsis filme „The Stolen Children“.

Apie filmų ir marketingo studentės iš Masačiusetso universiteto ryžtą išsiaiškinti tiesą apie Lauryn Galindo veiklą pranešė „The Sun“. Laikraštis taip pat rašė, kad nuo 1997 iki 2001 m. pusė įvaikinimo atvejų iš Kambodžos į JAV (maždaug 800 iš 1600) buvo tvarkomi per Lauryn Galindo.

Tuo metu Lauryn Galindo su seserimi Lynn Devin vadovavo įvaikinimo agentūrai „Seattle International Adoptions“. Tačiau moterys buvo apkaltintos nusikalstama veikla.

Lynn Devin buvo skirta 150 tūkst. dolerių bauda, o Lauryn Galindo atsidūrė už grotų dėl vaikų iš Kambodžos, kuriuos įsivaikinti norėjo šeimos iš JAV, vardų, gimimo datų ir gimimo vietų klastojimo. Tai įvyko praėjus dviem metams po to, kai Angelinai Jolie ir tuometiniam jos sutuoktiniui Billy Bobui Throntonui buvo perduota sūnaus Maddoxo globa.

Skandalui išlindus į viešumą, JAV vyriausybė ir keletas kitų šalių uždraudė įvaikinimus iš Kambodžos, o Angelina Jolie sakė apie nelegalią veiklą nieko nežinojusi.

Aktorė teigė, kad prieš sūnui atsiduriant šeimoje ji padarė viską, kad įsitikintų, jog Maddoxas tikrai nebeturi biologinės motinos, t.y. ji buvo mirusi, ir pridūrė, jog „niekada neatimtų iš motinos jos vaiko“.

Neseniai „The Sun“ Lauryn Galindo sakė su malonumu atsakysianti į Elizabeth Jacobs klausimus, jei tik jaunoji filmų kūrėja į ją kreipsis. Moteris neigė vykdžiusi bet kokią nelegalią veiklą, vadino save „vaikų čempione“.

Lauryn Galindo pridūrė „neturinti priežasties“ manyti, kad Maddoxo įvaikinimas buvo neetiškas patvirtindama, kad bendradarbiavo su Angelina Jolie, žinojo, kad ji tuo metu buvo Namibijoje, kur filmavosi juostoje „Anapus sienų“ ir pridūrė, kad aktorė į jos veiklą „nesikišo“.

Tiesa, 2017 m. pagalbinis darbuotojas iš Kambodžos tikino, kad dokumentai, kuriuos aktorė naudojo sūnui įsivaikinti, buvo suklastoti ir kad jis pasirašė esantis Maddoxo tėvas, taip pagreitintant berniuko perdavimo Angelinai Jolie procesą 2003 m. Nepaisant to, įrodymų, kad aktorė ir tuometinis jos sutuoktinis Billy Bobas Thorntonas žinojo apie neteisėtą veiklą nėra.

Vida Press nuotr./Angelina Jolie ir Maddoxas (2003 m.)
Vida Press nuotr./Angelina Jolie ir Maddoxas (2003 m.)

Kaip jau minėta, Lauryn Galindo paslaugomis naudojosi ir pačios Elizabeth Jacobs tėvai. Tik pastarieji – Karen (60) ir Erichas (56) – apie suklastotus dokumentus sužinojo pernai, kai juos atsivertę pamatė įvaikinimo procesą vykdžiusios moters pavardę.

Pasak filmų kūrėjos, našlaičių namų išrašytuose ir valstybiniuose dokumentuose jos gimimo data yra skirtinga. Tuo tarpu Elizabeth mama Karen tikino, kad Lauryn Galindo apie mergaitės tėvus daugiau informacijos, išskyrus tai, kad jos biologinė motina dingo per potvynį, neatskleidė.

Angelina Jolie įsivaikino dar du vaikus: dukrą Zaharą iš Etiopijos ir sūnų Paxą iš Vietnamo. Be jų ir Maddoxo aktorė taip pat augina dvynius Vivienne ir Knoxą bei dukrą Shiloh.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką